Ormanda kaybolan 4 yaşındaki çocuk 5 günün ardından bakın nasıl bulundu!

Ormanda kaybolan 4 yaşındaki çocuk 5 günün ardından bakın nasıl bulundu!
Ormanda kaybolan 4 yaşındaki çocuk 5 günün ardından bakın nasıl bulundu! Editor

Rusya'nın Ural bölgesinin ormanlık alanında ailesiyle piknik yapmaya gittiğinde kaybolan 4 yaşındaki küçük çocuk kurtarma ekiplerinin uğraşlarıyla 5 günün ardından bulundu.

Rusya'nın Ural bölgesinin ormanlık alanında ailesiyle birlikte pikniğe giden 4 yaşındaki çocuk ormanın içinde gözden kaybolmuştu. Telaşa kapılan ailenin ihbarıyla polis olay yerine geldi fakat 5 gün boyunca çocuk bulunamadı.
Kurtarma ekiplerinin uğraşları ve araştırmalarıyla 5 günün ardından küçük çocuk,kaybolduğu alanın 10 km uzağında bitkin bir halde bulundu.Tedavi edilmek üzere helikoptere alınan çocuk yakınlardaki bir çocuk hastanesine kaldırıldı.

5 GÜN BOYUNCA SU VE OT İLE HAYATTA KALDI!

5 gün boyunca kurtarılamayan,yardım bekleyen çocuk göletlerden bulduğu sulardan içerek ve yerlerdeki otlardan yiyerek hayatta kaldı.

Rusya Soruşturma Komitesi üyelerinden Svetlena Petrenko kaybolan küçük çocukla ilgili yardımda bulunan tüm gönüllü vatandaşlara ve arama kurtarma ekibine teşekkür ederek şunları ekledi ;''İnsanlığın ortak çabaları çocuğu ölümden kurtardı.''
Sergey Şerbakov ise çocuğun bulunmasında emeği geçen kurtarma ekibine ödül vereceğini belirtti.İddialara göre Ural ormanlık alanına piknik için giden aile 4 yaşındaki çocuk kaybolunca ihbarda bulunmuştu.Savcılık ve polis ekipleri tarafından ifadeleri alınan baba,oğluyla birlikte odun toplamak amacıyla bölgeden 100 m uzaklaştıklarını, sonrasında oğlunun annesinin yanına gitmek için yanından ayrıldığını ve döndüğünde de oğlunun annesinin yanında olmadığını gördüğünü söyledi. Soruşturma yetkilileri ihmal sebebiyle ölüme neden olabilecek davranışta bulundukları için aileye ceza davası açtı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!