Svetlana Uhanova Hatay'da yakalandı!

Svetlana Uhanova Hatay'da yakalandı!
Svetlana Uhanova Hatay'da yakalandı! Editor

Rus uyruklu olduğu tespit edilen Svetlana Uhanova, Suriye'ye geçmek istediği sırada Hatay'da ekipler tarafından yakalandı.

Bütün dünyada terör nitelikli şahıs olarak arandığı tespit edilen Rus uyruklu Svetlana Uhanova, Suriye'ye geçmek istediği esnada Hatay ilinin Yayladağ ilçesinde ekipler tarafından başarılı bir şekilde yakalandı.

Rus uyruklu Svetlana Uhanova, 2 kız çocuğu ile beraber Hatay ilinin Yayladağ ilçesinden Suriye'ye gitmek amacıyla sınırı geçmek istediği zaman polis ekipleri tarafından yakalandı. Polisler tarafından yakalandığı zaman ekiplere sahte kimlik gösterdiği tespit edilen Svetlana Uhanova'nın araştırmaların yapılmasının ardından gerçek kimliğinin tespit edildiği ve terör nitelikli kayıp şahıs olarak arandığı meydana çıktı.

Geri gönderme merkezinde bekletildiği ifade edilen Svetlana Uhonava ile ilgili araştırmaların devam ettiği, terör örgütleri ile bağlantısının tespit edilmesi sonrasında adliyeye sevk edileceği ifade edildi. Rus basını ise, yakınlarına dayandığrdığı haberde, Svetlana Uhanova'nın kısa zaman içerisinde çok değiştiğini ve Suriye'de gerçekleştirilen Radikal eğitimlere kendisini kaptırdığını ve gayri resmi eşi olan Yevgeni Koçaari ile sosyal medya hesapları üzerinde silahlı adamların yer almaya başladığını iddia etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!