150 TL Taksitle 5.000 TL İhtiyaç Kredisi ABank'tan!

150 TL Taksitle 5.000 TL İhtiyaç Kredisi ABank'tan!
150 TL Taksitle 5.000 TL İhtiyaç Kredisi ABank'tan! Pınar Çürük

ABank, müşterilerinin bireysel harcamalarını, hayallerini ertelememeleri için uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi sunuyor.

ABank, müşterilerinin bireysel harcamalarını, hayallerini ertelememeleri için uygun faiz oranları ile  ihtiyaç kredisi sunuyor.

ABank'ın düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası için uygulanan faiz oranları yüzde1,41'den başlamaktadır. Faiz oranları kişiler için düzenlenen kredi geri ödeme planlarına göre farklılık göstermektedir. 6 aya kadar olan planlarda yüzde 1,48 oranında faiz uygulanırken, 15 ile 21 ay arasındaki ödeme planlarında yüzde 1,42 oranında, 21 aydan 48 aya kadar olan planlarda ise yüzde 1,41 oranında faiz uygulanmaktadır. Ancak müşteri özelinde yine faiz oranlarında değişiklik yapılabilinmektedir.

Kampanya dahilinde düzenlenebilinecek asgari ve azami kredi vadeleri belirlenmiştir. Bunlar 3 ile 48 ay arası olup, bu sınır dışına çıkalamamaktadır. Kredi teminatsız olarak kullandırılıp, yüzde 15 oranında KKDF ile yüzde 5 oranında BSMV ücreti tahsil edilmektedir. Ayrıca sigorta yapılması gerekip, ödemeleri kişilerin demografik bilgilerine göre farklılık göstermektedir. Yalnızca Türk Lirası (TL) cinsinden kredi imkanı sağlayan ABank, kredi başvurusu esnasında herkesin kimlik cüzdanları ile birlikte ikametgah ve gelir belgelerini getirmeleri istemektedir.

5.000 TL İhtiyaç Kredisi

48 ay vadeli ödeme planı ile ABank'tan 5 bin Türk Lirası kredi alan kişilerin yüzde 1,41 faiz oranı ile aylık ödemeleri gereken kredi taksit tutarı 152,96 Türk Lirası, 48 ay sonra toplamda ödenecek olan tutar ise 7 bin 342,22  Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır. Söz konusu kredi tutarı 3 bin Türk Lirası olduğu zaman ise ödemeler sırası ile 186,59 Türk Lirası ile 6 bin 717,36  Türk Lirasına tekabül etmektedir. Dosya masrafları için tahsil edilen tutar ise 25 Türk Lirasına tekabül etmektedir.

ABank ihtiyaç kredisi ihtiyaç kredisi kampanyası kredi başvurusu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!