Altının Gram Fiyatı Bugün Ne Kadar? Dolarda Son Durum Ne? – 28 Aralık 2017

Altının Gram Fiyatı Bugün Ne Kadar? Dolarda Son Durum Ne? – 28 Aralık 2017
Altının Gram Fiyatı Bugün Ne Kadar? Dolarda Son Durum Ne? – 28 Aralık 2017 Dilek DEMİRLER

Altın fiyatları bu sabah ne durumda? Gram altın ne kadar? Çeyrek altının fiyatı ne kadar? Kapalıçarşı’da Cumhuriyet altınının satış fiyatı ne kadar?

Altın fiyatları bu sabah ne durumda? Gram altın ne kadar? Çeyrek altının fiyatı ne kadar? Kapalıçarşı’da Cumhuriyet altınının satış fiyatı ne kadar? Dolar bu sabah kaç liradan işlem görüyor? Tüm bu soruların cevabını merak eden yatırımcılar haberimizi takip edebilirler.

Altın Fiyatları Bu Sabah Ne Kadar?

Altın fiyatları bu sabah da uzun bir süredir olduğu gibi yatırımcısını memnun etmeye devam ediyor. Fiyatlardaki yükseliş sayesinde altın yatırımcıların gözbebeği olma durumunu bu sabah da sürdürdü. Kapalıçarşı’da çeyrek altın bu sabah 258.56 liradan alıcı bulurken, gram altının fiyatı bu sabah 158.32 lira olarak kaydedildi. 22 ayar bileziğin gram fiyatı 144.22 lira, has altının gram fiyatı 158.14 lira, Cumhuriyet altınının fiyatı 1.055 lira, tam altının fiyatı 1.069 lira, yarım altının satış fiyatı 517.12 lira şeklinde alıcı bularak güne başladı.

Altının g sana fiyatı sabah saatlerinde 158.32 lira olmasına rağmen saat 09:30 civarında 157.1 lira seviyelerinde denge buldu. Gram altın fiyatları dünkü kapanış rakamına göre yüzde 0.61 oranında artış kaydetmiş oldu.

Dolar Fiyatları Bu Sabah Ne Kadar?

Dolar fiyatlarında görülen sakin seyir bu sabah da devam etti. Dolar bu sabah yapılan ilk işlemlerde 3.81 lira ile 3.82 lira aralığında kaydedildi. Noel tatilinin Amerika ve İngiltere gibi pek çok ülkede hala devam ediyor olmasından dolayı piyasalarda gerçekleşen işlemlerde görülen hacim düşüklüğü de sürüyor.

Euro Bu Sabah Ne Kadar?            

Euro bu sabah saatlerinde 4.5450 liradan işlem gördü. ABD Merkez Bankası FED’in ve Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası’nın açıkladıkları faiz kararlarından sonra küresel ekonomik ve jeopolitik gelişmeler, Amerika ve Avrupa Birliği arasında gelişen ilişkiler piyasalar tarafından yakından takip edilmeye devam ediliyor. 

Altın fiyatları bu sabah Kapalıçarşı’da çeyrek altın bu sabah Dolar bu sabah Euro bu sabah
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!