Bitcoin Beklentileri Arttı

Bitcoin Beklentileri Arttı
Bitcoin Beklentileri Arttı Elif İŞÇİ

Yapılan araştırmaların ardından Bitcoin için büyük beklentilerin olduğu tespit edildi.

Yapılan araştırmaların ardından Bitcoin için büyük beklentilerin olduğu tespit edildi. 

Son dönemlerde sanal para birimi olarak ortaya çıkan Bitcoin piyasaları derinden etkilemeye devam ediyor. Bu süreç içerisinde ABD'de bulunan büyük bir araştırma şirketi sanal para birimi olan Bitcoin için büyük beklentilerin olduğu tespit edildi. Hatta bu beklentilerin astronomik seviyelerde gerçekleşeceği ifade edildi. 

Zimbabve'de son dönemlerde yaşanan siyasal karmaşıklıklar birtakım sorunları da beraberinde getirmişti. Bunun ardından yaşanan siyasal sorunların ekonomiye etkileri hızlı bir şekilde ortaya çıkmaya başladı. Piyasalar bu durumdan derinlemesine etkilenirken yatırımcılar bu süreç içerisinde birtakım tahminlerde bulundular. Tahminler çerçevesinde yatırımcıların astronomik bir artış yaşanacağını ifade etmeleri son derece dikkat çekti. 

Kimse Satmak İstemiyor

Büyük bir artışın yaşanacağı beklendiğinden dolayı bu süreç içerisinde yatırımcıları merakla yeni yaşanacak olan gelişmeleri beklemeye başladılar. Amerikalı yatırımcılar araştırmaları sonrasında tarihin en büyük yükselişinin yaşanacağını ifade ediyorlar. Süreç bu şekilde devam ederse Bitcoin yatırımcılarının kazançlarını büyük ölçüde katlayacakları ifade edildi. Yatırımcılara söylenen çeşitli ifadeler sonrasında Bitcoin'in 196 bin dolar seviyelerine gelinceye kadar herhangi bir satış işlemi yapmamaları gerektiği ifade edildi. Araştırmalar şimdiye kadar yapılan 564 Bitcoin yatırımcısı arasında gerçekleştirildi. Yapılan açıklamalar sonrasında değerinin artacağı ifade edilirken fiyatların yükselmesine neredeyse kesin gözüyle bakılıyor. 

Araştırmaların büyük bir kısmının yatırım yaptıktan sonra ellerinde tuttuklarını ve bu tür bir hareket sonrasında beklentilerinin çok daha üzerinde bir kazanç elde ettiklerini ortaya koymuş oldu. Yakın zamanda artışın yaşanması bekleniyor. 

bitcoin beklentiler arttı satış yapılmıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!