Dolar Düşüyor! Bitcoin Adeta Çakılıyor! Altın Bugün Ne Kadar? – 2 Şubat 2018

Dolar Düşüyor! Bitcoin Adeta Çakılıyor! Altın Bugün Ne Kadar? – 2 Şubat 2018
Dolar Düşüyor! Bitcoin Adeta Çakılıyor! Altın Bugün Ne Kadar? – 2 Şubat 2018 Dilek DEMİRLER

Dünkü işlemlerde 3.75 lira seviyelerinde seyreden dolar düşüşüne bugün de devam ediyor. Bitcoin fiyatları giderek düşüyor.

Dünkü işlemlerde 3.75 lira seviyelerinde seyreden dolar düşüşüne bugün de devam ediyor. Bitcoin fiyatları giderek düşüyor. Kapalıçarşı’da bugün altın fiyatları ne kadar? Haberimizin devamında yatırımcıların ve ekonomi ile ilgilenenlerin merak ettiği bu konuların detayları bulunmaktadır.

Dolar Bu Sabah Ne Kadar?

Dün gün içinde genel olarak 3.75 lira seviyesinde bulunan dolar fiyatları bugün sabah saatlerinde güne 3.73 lira civarından işlem görerek başladı. Amerika Merkez Bankası FED’in faizleri sabit tuttuğu ile ilgili açıklamalarının ardından dolar fiyatları 3.75 lira civarında güne başlayarak gün boyunca da bu rakam etrafında seyretmişti. Piyasalardaki genel havanın gelişmekte olan ülke para birimleri üzerinde olumlu etkileri devam ederken, dolar fiyatları bugün güne düşüş sergileyerek başladı. Dolar yurtiçi piyasalarda 3.73 lira civarından işlem görüyor.

Altın Bu Sabah Ne Kadar?

Yatırımcılar Amerika ekonomisinin durumu hakkında ipuçları elde edebilmek için açıklanacak olan tarım dışı istihdam verilerine odaklandı. Yurtiçi piyasaları ise her zaman olduğu gibi diğer yatırım araçlarının yanı sıra altın fiyatları bugün ne kadar? Sorusunu merak ediyor. Bu sabah gram altının fiyatı 162.39 liradan satılıyor. Çeyrek altının Kapalıçarşı’daki fiyatı ise sabah saatlerinde 264.14 lira oldu. Kapalıçarşı’da Cumhuriyet altınının fiyatı 1.082 lira, tam altının fiyatı 1.062 lira, yarım altının fiyatı 528.28 lira olurken, 22 ayar bileziğin gram fiyatı da 147.34 lira olarak el değiştiriyor.

Bitcoin Fiyatları Ne Kadar?

Sanal para birimleri arasında lider konumda olan Bitcoin 25 Kasım2017 tarihinden bu yana elde ettiği kazançları son üç günde sergilediği düşüşle kaybetti. Kripto para birimi Bitcoin fiyatları 9 bin doların da altına indi. Bitcoin fiyatları bugün 8.450 dolar civarına kadar indi. Ethereum’un fiyatı 911.33 dolar, Ripple’nin fiyatı da 0.81 dolara kadar geriledi.

Kapalıçarşı’da bugün altın fiyatları dolar fiyatları bugün Kapalıçarşı’da Cumhuriyet altınının fiyatı Bitcoin fiyatları bugün
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!