Dolar ve Altın Fiyatlarında Bugün – 9 Ocak 2018

Dolar ve Altın Fiyatlarında Bugün – 9 Ocak 2018
Dolar ve Altın Fiyatlarında Bugün – 9 Ocak 2018 Dilek DEMİRLER

Dolar ve altın fiyatları bugün ne kadar? Altının gram fiyatı ne kadar? Kapalıçarşı’da Cumhuriyet altınının satış fiyatı ne kadar? ? Yatırımcılar tarafından her gün merak edilen bu soruların cevapları haberimizde yer almaktadır.

Dolar ve altın fiyatları bugün ne kadar? Altının gram fiyatı ne kadar? Kapalıçarşı’da Cumhuriyet altınının satış fiyatı ne kadar? Yatırımcılar tarafından her gün merak edilen bu soruların cevapları haberimizde yer almaktadır.

Dolar Fiyatları Bugün Ne Kadar?

Küresel piyasalarda görülen sakin seyre ayak uyduran dolar fiyatları bugün de 3.73 lira – 3.75 lira arasında güne başladı. Epey süredir sakin hareketler sergileyen dolar fiyatları bu sabah saatlerinde de bu seyre devam etti.

Dolar, Türk Lirası karşısında geçtiğimiz cuma günü gerileyerek düştüğü 3.73 lira civarında hareket etmeye devam ediyor. Ara sıra yukarı yönlü hareket etmek eğiliminde olsa da genel anlamda skin bir seyir takip ediyor. Doların 2018 yılına zayıf girmesinin altında küresel piyasalarda uzun bir süredir görülen sakin seyrin olduğu belirtiliyor.

Yurtiçi piyasalarda Avrupa Birliği ve ABD ile olan ikili ilişkiler, Amerika’da devam eden Zarrab davası ve bu olayların Türkiye’deki şirketler ile Türkiye ekonomisine etkileri takip ediliyor.

Dolar bu sabah saatlerinde 07:00 civarında .37415 liradan alıcı bularak güne başladı. Dolar fiyatları 3.73 lira – 3.75 lira arasında denge buluyor.

Euro bu sabah 4.4781 lirayı görerek 9 Kasım 2017 tarihinden bu yana en düşük seviyesini görmüş oldu.

Kapalıçarşı’da Altın Fiyatları Bugün Ne Kadar?

Altın fiyatlarında görülen hareketlilik haftanın ikinci gününde de devam ediyor. Kapalıçarşı güncel altın fiyatlarını merak edenler için; bu sabah Kapalıçarşı’da çeyrek altının satış fiyatı 260.54 lira oldu. Gram altının fiyatı 158.81 lira, yarım altının fiyatı 521.08 lira, tam altının fiyatı 1.047,74 lira, Cumhuriyet altının fiyatı 1.064 lira, Ata altınının fiyatı 1.077,22 liradan alıcı buluyor. 

Dolar ve altın fiyatları bugün Euro bu sabah Kapalıçarşı’da çeyrek altının satış fiyatı dolar fiyatları bu sabah
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!