Emekli Promosyonları 600 Liraya Yükseldi!

Emekli Promosyonları 600 Liraya Yükseldi!
Emekli Promosyonları 600 Liraya Yükseldi! Dilek DEMİRLER

Bankalar arasında devam eden emekli maaşlarına promosyon yarışı, promosyon ödemelerinin 600 liraya ulaşmasına neden oldu.

Bankalar arasında devam eden emekli maaşlarına promosyon yarışı, promosyon ödemelerinin 600 liraya ulaşmasına neden oldu. 450 lira olan promosyon tutarları 600 liraya kadar çıktı.

SGK ile Anlaşma İmzalanıyor

Bankaların emekli vatandaşlara sundukları promosyon fırsatları yüzleri güldürmeye devam ediyor. Emekli maaşı alan vatandaşlar maaşlarını aldıkları bankalardan belirlenen tutarlarda promosyon ödemesi alarak ekonomilerine katkı sağlıyorlar.. Emekli vatandaşlara ek kazanç sağlayan bu uygulama için Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile bankalar arasında bir anlaşma imzalanıyor. Bu anlaşmaya göre bankaların 3 yıl süresince emekli maaşını o bankadan alacağına dair sözleşme imzalayan emeklilere promosyon verme hakkı doğuyor. Bankalar emeklilere promosyon olarak maaşlarına göre değişkenlik göstermek suretiyle 300 lira – 375 lira – 450 lira promosyon ödemesi yapabiliyorlar.

Promosyon Ödemeleri 600 Liraya Ulaştı

Bankaların promosyon kampanyaları kapsamında maaşa göre olmak üzere ödeyebilecekleri en yüksek promosyon tutarı 450 lira olarak biliniyor. Ancak bankalar bu ödemeleri daha cazip hale getirebilmek için ilave ödemeler de yapıyorlar. 1 adet faturası için maaş aldığı bankaya otomatik ödeme talimatı veren kişilere 50 lira ek ödeme yapıyor. Otomatik ödeme talimatı 2 adet fatura için verildiği takdirde ise bazı bankalar 150 lira ek ödeme yapıyorlar. Böylece bankaların ödediği emekli promosyonlarının tutarı toplam olarak 600 lirayı bulmuş oluyor. Bankalar ayrıca bir emeklinin maaşını o bankada almasını sağlayan müşterilerine de 100 lira ödeme ve ücretsiz hobi kursu gibi fırsatlar sunuyorlar.

Emekli Olmadan Banka Seçimi Mümkün

Banka emekli promosyonları sadece mevcut emekliler için gündemde değil. Aynı zamanda yeni emekli olacak kişilerin de bu promosyonlardan faydalanma şansı var. Emeklilik işlemleri başlayan vatandaşlar Sosyal Güvenlik Kurumu’na yapacakları bir bildirimle emekli maaşlarını hangi bankadan alacaklarını kendileri seçebiliyorlar. 

emekli maaşlarına promosyon Bankalar emeklilere promosyon Bankaların promosyon kampanyaları Banka emekli promosyonları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!