Vakıfbank'tan İhtiyaç Kredisi Kampanyası! 10.000 TL Kredi!

Vakıfbank'tan İhtiyaç Kredisi Kampanyası! 10.000 TL Kredi!
Vakıfbank'tan İhtiyaç Kredisi Kampanyası! 10.000 TL Kredi! Pınar Çürük

Vakıfbank, sağlık, eğitim ya da mobilya alımı, düğün gibi harcamalar için müşterilerine yüzde 1,75'ten başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor.

Vakıfbank, sağlık, eğitim ya da mobilya alımı, düğün gibi harcamalar için müşterilerine yüzde 1,75'ten başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor.

Taksitli ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen ve sabit faiz oranı uygulayan Vakıfbank, ihtiyaç kredisi faiz oranlarında piyasadaki faiz değişimlerine, alınan kredi tutarı da vade süresine bağlı olarak değişiklik yapmıyor.

48 ay vadeli ödeme planı ile müşterilerinin bütçelerine uygun kredi geri ödeme planları hazırlayan ve sunan banka, 3 aylık dönemlerde eşit tutarlı ödemeler ve değişen taksit tutarları ile ödeme olmak üzere 2 farklı türde daha ödeme planı imkanı sağlıyor.

Sadece aylık düzenli geliri olan bireylere kredi desteği veren Vakıfbank, ticari nitelikli kişilere kredi kullandırmayıp, kredi teminatı talep etmektedir. Kredi geri ödemelerinde hayat sigortasının yapılması da zorunlu olup, sigorta ödemeleri ise kişi özelinde değişip, her sene yenilenmesi gerekmektedir. Hayat sigortası ise kişilerin ölmesi ya da krediyi ödeyemeyecek durumda hastalıklarının meydana gelmesi için yapılmaktadır.

Vakıfbank Taksitli ihtiyaç kredisi kampanyası başvuruları banka şubeleri ve bankanın internet sitesi olmak üzere 2 farklı yerden yapılabilinmektedir. İnternetten kredi başvurusu yapılması ön başvuru niteliği taşıyıp, bankanın kredi değerlendirmesi ve onaylaması halinde bireylerin kredi için gerekli olan belgeler ile birlikte bankayı ziyaret etmeleri gerekmektedir. Kredi için istenen belgeler arasında nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve ikametgah belgesi yer almaktadır. Kişi özelinde gerekli olması durumunda ek belgeler de talep edilebilinmektedir.

10.000 TL Taksitli İhtiyaç Kredisi Kampanyası ve Ödeme Planı

Düzenlenen kredi kampanyası dahilinde 48 ay vadeli 10 bin Türk Lirası tutarında finansman temin edildiğinde aylık kredi ödemesi 332,69 Türk Lirası olmaktadır. Yüzde 1,75 faiz oranı ile geri ödenecek toplam tutar ise 15 bin 969,01 Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır. Aynı kredi tutarı 36 ay vadeli ödeme planı ile temin edildiğinde aylık kredi ödemesi 398,66 Türk Lirası, vade sonunda ödenecek toplam tutar ise 14 bin 351,64 Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi ihtiyaç kredisi başvurusu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!