2 Alman turiste, Aydın'da hırsız şoku!

2 Alman turiste, Aydın'da hırsız şoku!
2 Alman turiste, Aydın'da hırsız şoku! Editor

Aydın ilinde hayır amacıyla dağıtılan lokma kuyruğuna girdikleri ifade edilen turistler, cüzdanlarını çalan hırsızların yakalanması amacıyla hemen polisten yardım talep etti.

Hayır için dağıtılan lokmadan almak isteyen turistler sıraya girdi, hırsızlar ceplerindeki cüzdanlarını çaldı.

Aydın ilinde hayır için dağıtıldığı ifade edilen lokmadan almak amacıyla sıraya giren iki turist, cüzdanları çalınınca hemen durumu polise ihbar etti. Polis hırsız veya hırsızların yakalanması amacıyla ihbar üzerine çalışma başlattı.

LOKMA SIRASINDA CÜZDANLARI ÇALINDI!

Alınan önemli haberlere göre, ziyaret ve gezi için Türkiye'ye gelen Alman uyruklu oldukları ifade edilen iki kadın turist, Efeler ilçesi merkezi Beycami önünde yer alan lokma hayrından faydalanmak amacıyla sıraya girdi. Lokma sırası bekledikleri esnada çantalarında bulunan cüzdanın çalındığının farkına varan iki kadın turist, çevredekilerin de kendilerine yardım etmesi sonrasında polise durumu ihbar etti.

Lokma hayrının gerçekleştirildiği bölgeye gelen polis ekipleri, turistlerin ifadelerinin ardından şalvar giyindiği tespit edilen iki hırsızlık şüphelisini yakalamak amacıyla zaman kaybetmeden çalışma başlattı.

Bu olay karşısında büyük bir şok yaşayan 2 Alman turist, cüzdanlarını çalan şahıs ve şahıslardan da şikayetçi oldu. Polis ekipleri de bölgedeki güvenlik kameralarını incelemeye başladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!