Çameli'de genç kadın kollarını silaj makinesine kaptırdı!

Çameli'de genç kadın kollarını silaj makinesine kaptırdı!
Çameli'de genç kadın kollarını silaj makinesine kaptırdı! Editor

Denizli ilinin Çameli ilçesinde hayatını sürdüren genç bir kadının, mısır saplarını atmış olduğu silaj makinesine kolunu kaptırdığı ve ardından da bu sebeple iki kolunun koptuğu öğrenildi.

Çameli'de meydana gelen bir olay da herkes gerçekten de çok üzüldü. Bir kadının mısır saplarını attığı silaj makinesi yüzünden iki kolunun da koptuğu ifade edildi.

Meydana gelen bu feci olay, dün saat 17.00 vakitlerinde, Emecik Mahallesi'nde bulunan bir mısır tarlasında yaşandı. Hacer Yaygın adlı 27 yaşındaki kadın, trafktörün arkasına bağlı bir şekilde çalışan silaj makinesine mısır saplarını atmaya başladı. Bu esnada Hacer Yaygın, bir anlık dalgınlığa gelmesi dolayısıyla kollarını makineye kaptırınca olanlar oldu. 27 yaşındaki genç kadının çığlıkları atması üzerine, ailesi bunu duydu ve çalışan silaj makinesini durdurup durumu ekiplere ihbar etti. Olay bölgesine gelen sağlık ekipleri, 27 yaşındaki Hacer Yygın'ı silaj makinesinden kurtarmayı başardı.

KOLLARI YERİNE DİKİLEMEDİ!

Hacer Yaygın adlı kadın, olay bölgesine gelen ambulans aracılığıyla ve kaza sonucu kopan uvuzlarıyla Çameli Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Burada gerçekleştirilen ilk müdahale sonrasında 27 yaşındaki genç kadın, Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'ne gönderilerek yoğun bakımda doktorlar tarafından tedavi altına alındı. Kopan kolların, parçalanmasından dolayı da yerine dikilemediği ifade edildi.

Jandarma, olayla alakalı ise soruşturma açtı. Yaşanan bu şok olay, genç kadının ailesini çok üzdü.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!