Gece yarısı sela okuyan imam ve kardeşi darp edildi!

Gece yarısı sela okuyan imam ve kardeşi darp edildi!
Gece yarısı sela okuyan imam ve kardeşi darp edildi! Editor

İstanbul ilinin Eyüp ilçesinde sela okuduğu esnada, cami bahçesine maytap atan şahıslarla tartışmaya tutuşan imam ile kardeşinin darbedildiği öğrenildi.

Eyüp'te bir cami bahçesine maytap atan kişileri uyaran imam ile kardeşinin darp edildiği öğrenildi. Edinilen önemli haberlere göre, Alibeyköy Karadolap Mahallesi'nde bulunan Nene Hatun Camisi'nde imam olarak görev yapan Münip Polat, gece vakitlerinde sela okumak amacıyla minareye çıktı. Bu esnada bazı kişiler ise, şişelerin içerisine koydukları belirtilen maytapları, cami bahçesine attı.

Meydana gelen gürültü dolayısıyla selayı yarıda bırakmak zorunda kaldığı belirtilen imam Münip Polat, minareden aşağı inip neden maytap attıklarını sorduğu 4 kişinin saldırısına maruz kaldı. Polat'ın sopayla dövüldüğünü gören ve olaya müdahale etmek isteyen emekli polis memuru kardeşi Ethem Polat'ın da darbedildiği ifade edildi.

Darpçı kişilerin, imam ile kardeşini dövmelerinin ardından imamın eşine de taş atıp evinin camlarını kırdıkları öğrenidi.

İmam Münip Polat, cami bahçesine atılan maytapın çok yüksek ses yaptığı ve bu sebepten dolayı da selayı yarıda kesmek zorunda kaldığını ifade etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!