Mutki'de terör operasyonu yapıldı! 1 terörist öldürüldü!

Mutki'de terör operasyonu yapıldı! 1 terörist öldürüldü!
Mutki'de terör operasyonu yapıldı! 1 terörist öldürüldü! Editor

Bitlis ilinin Mutki ilçesinde bölücü terör örgütü PKK'ya yönelik gerçekleştirilen operasyon sonucunda 1 teröristin öldürüldüğü öğrenildi.

Türkiye'mizin baş belası teröre büyük darbeler vurulmaya devam ediliyor. Askerlerimiz, Bitlis'in Mutki ilçesinde bölücü terör örgütü PKK'ya yönelik olarak bir operasyon yaptı. Yapılan operasyon sonucunda da 1 terörist öldürüldü.

Bitlis ilinin Mutki ilçesinde gerçekleştirilen PKK operasyonun ardından Bitlis Valiliği açıklamada bulundu. Yapılan resmi açıklamada, İl Jandarma Komutanlığı tarafından, Tosunlar mezrasının kuzeyinde faaliyet gerçekleştirdiği ihmali üzerine bölücü terör örgütü PKK mensubu teröristleri öldürmek, kullanmış oldukları barınak ve sığınakları ortadan kaldırmak amacıyla 'Şehit Güvenlik Korucusu Rıfat Kaya 44 Operasyonu'' gerçekleştirildiği ifade edildi.

1 TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ!

Yapılan resmi açıklama içeriğinde, Mutki Jandarma Komutanlığı unsurları tarafından, 10 Ekim tarihinde saatler 18.15'i gösterdiği vakitlerde Tosunlar mezrasının kuzeyinde sağlanan sıcak temas sonucunda bir teröristin öldürüldüğü belirtildi.

Valilik tarafından gerçekleştirilen açıklamada, operasyonlara ara verilmeyeceği ve terörü bitirmek amacıyla bu tür operasyonlara devam edileceği de ifade edildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!