Nişanlısı şort giydi, kuzenleri Büşra D.'yi darp etti!

Nişanlısı şort giydi, kuzenleri Büşra D.'yi darp etti!
Nişanlısı şort giydi, kuzenleri Büşra D.'yi darp etti! Editor

İstanbul'un Sarıyer ilçesinde sokak eşkıyaları, nişanlısının şort giymesinden dolayı bir genç kız ile ailesini darp etti. Genç kız ve ailesinin hastaneye götürüldüğü öğrenildi.

İstanbul Sarıyer'de bulunan evlerinin önünde nişanlısıyla beraber oturan Orman Mühendisi olduğu belirtilen Büşra D., nişanlısının evine gitmesi sonrasında akrabalarının saldırısına maruz kaldı. Nişanlısının şort giymesinden dolayı mahallenin edebini bozduğunu iddia ederek Büşra D.'yi döverek darp eden 4 saldırgan, kızlarına yardım için olayın yaşandığı yere koşan anne ile babayı ise hastanelik etti.

Tarabya Tunca sokakta meydana gelen olay şu şekilde gelişti. Orman Mühendisi olduğu öğrenilen Büşra D., cuma akşamı kendisini görmeye gelen nişanlısıyla birlikte evlerinin önünde bir süre oturup muhabbet etti. Biraz zaman geçmesinin ardından Büşra D.'nin babasının cep telefonuna genç kızın kuzenlerinden Mehmet D. tarafından ''Kapının önünde şortla oturan i.nelere söyle oturmasınlar, yoksa burası karışacak. Sen söylemezsen biz gerekeni yaparız. 10 dakikaya kadar içeri girsinler, kötü olacak.'' şeklinde tehdit içerikli bir mesaj attı.

Bu mesajın ardından baba Alaattin D., kızını ve damadına uyarıda bulundu. M.K.'yı eve gönderen baba Alaattin D. ardından eve girdi. Nişanlısı evine giden Orman Mühendisi Büşra D.'de evin önünde oturmayı sürdürdü. Biraz zaman geçmesinin sonrasında evin önüne gelen kuznleri Mehmet D., İsa D., Musa D. ve İsmail D. küfürler etmelerinin ardından genç kızı darp ederek, şok edici bir olayın meydana gelmesine sebep oldular.

Olayı duyup aşağıya inen anne Ryhan ve baba Alaattin D.'de saldırının hedefleri olmaktan kurtulamadı. Darp edlen anne, baba ve kızları Büşra D.'nin Şişli Etfal Hastanesi'ne kaldırıldıkları belirtilirken, burada darp edildiklerine dair rapor aldılar. Ertesi gün Tarabya Polis Merkezi'ne giden ve saldırganlar hakkında şikayette bulunan Büşra D. ve ailesi polis ekiplerinden yardım istedi.

Şikyatin sonrasında polis ekipleri, 4 saldırganı yakalayıp gözaltına alırken, ifadelerinin ardından saldırganlar serbest bırakıldı. Saldırganların serbest bırakılmasına isyan bayrağını çeken Orman Mühendisi Büşra D ve ailesi ise ''kadının şort giymesini edepsizlik oaralk görenler artık erkeklerin giyimine de karışıyor. Bunara göz yumulmamalı.'' diyerek meydana gelen bu olaya tepkide bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!