O hain sağlıkçılar tutuklandı!

O hain sağlıkçılar tutuklandı!
O hain sağlıkçılar tutuklandı! Editor

Kırsal bölgede güvenlik güçleriyle girdikleri çatışmalar sonucunda yaralanan hain PKK üyesi teröristleri anlaştıkları hastane ve doktorlara tedavi ettirdikleri tespit edilen 5'i sağlık görevlisi olmak üzere toplam 13 kişiden 9'unun tutuklandığı öğrenildi.

Terör örgütü PKK mensubu teröristlerin, kırsal bölgede güvenlik güçleriyle girdikleri çatışmalar sonucunda yaralandıkları aşikar bir durum. Bu yaralanan hain teröristleri tedavi ettirmek amacıyla anlaşmalar yaptıkları tespit edilen 13 kişiden 9'u yakalandı ve tutuklandı. 

Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, güvenlik güçleriyle girdikleri çatışmalar sonucunda yaralanan ve platin beklemekte olan teröristleri İstanbul iline getirerek tedavi ettirdikleri istihbaratı sonrasında 21 Eylül Perşembe günü bazı sağlık merkezi ve hücre evlerine oeprasyon organize etmişti.

ADLİYEYE GÖNDERİLDİLER!

Gerçekleştirilen operasyonlar sonucunda yaralı teröristlerin anlaşma yaptıkları tespit edilen doktorlara tedavi ve ameliyatlarını gerçekleştirdikleri iddia edilen 5'i sağlık görevlisi olan toplamda 13 şahıs, emniyette gerçekleştirilen işlemlerinin sonrasında adliyeye gönderildi.

Şüpheli şahıslardan 9'unun çıkardıkları mahkeme tarafından terör örgütüne yardım ve yataklıktan tutuklandıkları ve cezaevine gönderildikleri öğrenildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!