PKK karakola taciz ateşi açtı, halk sokağa çıktı!

PKK karakola taciz ateşi açtı, halk sokağa çıktı!
PKK karakola taciz ateşi açtı, halk sokağa çıktı! Editor

Hatay ilinin Samandağ ilçesinde yer alan jandarma karakoluna terör örgütü mensubu teröristlerin uzun namlulu silahlarla saldırı gerçekleştirdiği öğrenildi.

Samandağ'da bulunan jandarma karakoluna teröristler, silahlı saldırı gerçekleştirdi.

Hatay ilinin Samandağı ilçesinde bulunan Çevlik Sahlik Güvenlik Komutanlığı Karakolu'na terör örgütü PKK mensubu teröristler tarafından taciz ateşi açıldığı belirtildi. Olay sonucunda hiç kimsenin hayatını kaybetmediği ve mal kaybının olmadığı öğrenildi.

Edinilen önemli bilgilere göre, ilçeye bağlı olduğu öğrenilen Çevlik Mahallesi'nde bulunan Çevlik Sahlik Güvenlik Komutanlığı Karakolu'na kimliği tespit edilemeyen şahıs veya şahıslar tarafından ateş açıldığı belirtildi.

CAN KAYBI YOK!

Karakolda bulunan birliklerinde hainler tarafından gerçekleştirilen taciz ateşine karşılık vermesi sonrasında saldırganların olay bölgesinden kaçtıkları öğrenilirken, can ya da mal kaybının yaşanmadığı belirtildi. Olayın yaşandığı bölgeye ise çok sayıda jandarma ekibinin sevk edildiği ve saldırgan şahısların yakalanması amacıyla geniş çaplı bir arama çalışması başlatıldığı belirtildi.

Samandağ Kaymakamı olarak görev yapmakta olan Cahit Çelik, Anadolu Ajansı muhabirine gerçekleştirdiği açıklamasında, bir askerimizin hafif bir şekilde omuz bölgesinden yaralandığını dile getirdi. Kaymakam Cahit Çelik, karakola gerçekleştirilen saldırının roketli saldırı olduğunu da ekledi.

Karakola saldırının olması sonrasında ilçe halkının da sokaklara çıktığı belirtildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!