Terör örgütü PKK'ya Muş'ta büyük darbe!

Terör örgütü PKK'ya Muş'ta büyük darbe!
Terör örgütü PKK'ya Muş'ta büyük darbe! Editor

Muş ilinde bölücü terör örgütü PKK'ya yönelik gerçekleştirilen operasyon sonucunda gözaltına alınan 6 şüpheli şahıstan 4'ünün tutuklandığı belirtildi.

Muş ilinde, Muş İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bölücü terör örgütü PKK'ya darbe vurmak amacıyla bir operasyon yaptı. Yapılan operasyonda ise toplamda 6 kişiye gözaltı kararı verildi.

Bölücü terör örgütü PKK'ya ekipler tarafından gerçekten de Muş ilinde büyük bir vurgun yapıldı. Terör örgütü PKK'ya yönelik olarak gerçekleştirilen bu operasyon sonucunda ekipler tarafından ilk önce yakalanan ve ardından da gözaltına alınan 6 şüpheli kişiden 4'ünün tutuklandığı ifade edildi.

ŞÜPHELİ ŞAHISLAR TEKER TEKER YAKALANDI!

Muş İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren ekiplerin, bölücü terör örgütü PKK/KCK'ya yönelik olarak yapmış olduğu çalışmalarla, silahlı terör örgütüne üye olmak suçundan dolayı kesinleşmiş hapis cezası olduğu belirlenen 3 şüpheli şahıs ile Silahlı Terör Örgütü'ne üye olmak suçundan dolayı aranmakta olan 2 şüpheli şahıs ve terör örgütü propagandası yapmasından dolayı da arandığı ifade edilen 1 şüpheli şahsı yakaladı ve sonrasında ise gözaltına aldı.

Emniyette gerçekleştirilen işlemlerin sonrasında adliyeye gönderilen 6 şüpheli şahıstan 4'ünün çıkarıldıkları mahkemenin verdiği son kararla tutuklanıp, cezaevine konduğu öğrenildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!