Uyuşturucu operasyonu Bolu'da yapıldı! 7 kişi gözaltında!

Uyuşturucu operasyonu Bolu'da yapıldı!  7 kişi gözaltında!
Uyuşturucu operasyonu Bolu'da yapıldı!  7 kişi gözaltında! Editor

Bolu ilinde İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyon sonucunda aralarında cezaevi firarisi olduğu ifade edilen 7 kişi gözaltına alındı ve ardından da adliyeye gönderildi.

Bolu ilinde, harika bir uyuşturucu operasyonu gerçekleştirildi. Yapılan operasyon sonucunda ekipler tarafından yakalandıkları ifade edilen 7 kişinin gözaltına alındığı ifade edildi.

Alınan önemli haberlere göre, İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, uyuşturucu satıcılarına yönelik olarak gerçekleştirdiği 2 farklı operasyon sonucunda üzerlerinde çok sayıda uyuşturucu madde olduğu belirtilen 7 şüpheli şahsı yakaladı ve gözaltına aldı.

Operasyon sonucunda gözaltına alınan O.K, T.Ç, A.T., M.K.B., M.S., Z.Ş. ve Yasin M. adlı zanlılar, uyuşturucu madde ticareti yapmak suçlamasıyla beraber emniyette gerçekleştirilen işlemlerin sonrasında adliyeye gönderildi.

Uyuşturucu operasyonu sonucunda başarılı bir şekilde yakalanan Yasin M. adlı zanlı kişinin Zonguldak ilinde cezaevinden firar ettiği ve 10 sene gasp, 8 sene ise hırsızlık suçlarından kesinleşmiş cezasının olduğu belirtildi.

Polis ekipleri, Bolu'da bu operasyonla beraber adeta bir suç makinesini yakaladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!