Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Gündem Detay Habercilik Adına;

İmren GENÇ

Adres: Atakent Mah. 243 Sk. No:6 Küçükçekmece İstanbul

 

Yayın Danışmanı / Editor in Chief

Pınar ÇÜRÜK

 

Editörler / Editors

Elif İŞÇİ

elif.isci [ @ ] gundemdetay.com

Dilek DEMİRLER

dilek.demirler [ @ ] gundemdetay.com

 

Gece Editörü / Night Shift Editor

Pınar TORAN

pinar.toran [ @ ] gundemdetay.com

 

Köşe Yazarı / Columnist

Bedri KAYA

b.kaya [ @ ] gundemdetay.com

Menderes AVCI

m.avci [ @ ] gundemdetay.com

Hamide ÖVET

h.ovet [ @ ] gundemdetay.com

Ali TUĞLU

a.tuglu [ @ ] gundemdetay.com

 

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Fatih EROĞLU

f.eroglu [ @ ] gundemdetay.com

 

Reklam /  Advertise

Hasan ÖZTÜRK

reklam [ @ ] gundemdetay.com

 

İletişim / Contact

info [ @ ] gundemdetay.com

Reklam / Advertising

reklam [ @ ] gundemdetay.com

 

Sistem Yönetimi / System Management

Yazılım / Software

Gazi Soft  Bilişim Hizmetleri 

 

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.

gundemdetay.com yazıların sorumluluğunu almaz.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

gundemdetay.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2017 gundemdetay.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları gundemdetay.com’a aittir. gundemdetay.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar gundemdetay.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

gundemdetay.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. gundemdetay.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the gundemdetay.com. However, sometimes the gundemdetay.com uses third parties to process your information. gundemdetay.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the gundemdetay.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the gundemdetay.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the gundemdetay.com and its services. When you use gundemdetay.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the gundemdetay.com cookies section of our full Privacy Policy.

Yasal Bildirimler

www.gundemdetay.com 5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermekte ve yayın yapmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle sitemize “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Herhangi haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve telif ile ilişkili eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını, yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri iletisim@gundemdetay.com adresinden ya da iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirler. Ulaşan şikayet ve taleplerimizi hukuk danışmanımız tarafından incelenecek ve ihlal eyleminin gerçekleştiği düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!