Akasya Asıltürkmen, araba ödülünü satıp ev alacak!

Akasya Asıltürkmen, araba ödülünü satıp ev alacak!
Akasya Asıltürkmen, araba ödülünü satıp ev alacak! Editor

Eşiyle birlikte bir televizyon programına dahil olan oyuncu Akasya Asıltürkmen, kazandıkları araba ödülünü satışa çıkarttıklarını ve ondan elde edecekleri parayla da ev satın alacaklarını dile getirdi.

Türkiye'nin en önemli oyuncularından biri olan Akasya Asıltürkmen, eşiyle beraber katıldığı bir televizyon programında birinci olmayı başararak, araba ödülünün sahibi olmuşlardı.

Başarılı oyuncu Akasya Asıltürkmen ve eşi Serdar Özerman, Kızgın Damdaki Kedi adlı oyununun Trum Tovver'da gerçekleştirilen galasına dahil oldu. Eşi Serdar Özerman ile eğlenmek amacıyla dahil olduğu bir televizyon programında araba ödülünü kazanarak sevenlerini mutlu eden oyuncu Akasya Aslıtürkmen, konuyla alakalı herkesin dikkatini çeken bir açıklamada bulundu.

Arabayı satacak, yeni ev alacak!

Deneyimli oyuncu Akasya Asıltürkmen, eşiyle beraber katıldıkları televizyon progrmaında hem eğlendiklerini hem de güzel bir ödülün sahibi olduklarını ifade ederken, aldıkları araba ödülünü zaten kendilerinin bir arabası olmasından dolayı satışa çıkardıklarını ve arabayı satarak kendilerine yeni bir ev ev satın alacaklarını dile getirdi.

Başarılı oyuncunun keyfine diyecek yoktu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!