Aktris Anna Faris, Michael Barrett ile aşk yaşıyor!

Aktris Anna Faris, Michael Barrett ile aşk yaşıyor!
Aktris Anna Faris, Michael Barrett ile aşk yaşıyor! Editor

Aktör Chris Patt ile aldığı boşanma kararı sonrasında magazin gündemine bomba gibi düşen güzel oyuncu Anna Faris, yeni sevgilisi olduğu öne sürülen Michael Barrett ile kameralara yakalandı.

Aktör Chris Patt ile boşanma kararı aldığını geçtiğimiz günler içerisinde açıklayan ünlü güzel oyuncu Anna Faris, yeni sevgilisi olduğu iddia edilen Michael Barrett'le samimi olduğu görüntüleri meydana çıkınca magazin gündemine bomba gibi düştü.

2009 senesinde nikah masasına oturup evlendiği aktör Chris Patt ile geçtiğimiz Ağustos ayı içerisinde evliliklerini bitireceğini dile getiren Amerika Birleşik Devletleri uyruklu dünyaca ünlü aktris Anna Faris, aradığı aşkı çabuk buldu. Güzeller güzeli oyuncu Anna Faris, ünlü görüntü yönetmeni Michael Barrett ile resmen aşk yaşıyor. Güzel oyuncunun, Michael Barrett'le beraber fotoğraflarının ortaya çıkması gündeme bomba gibi düştü.

YENİ ÇİFT, MAGAZİN BASININDA!

Bir hayli mutlu oldukları belirtilen çiftin, geçen ay içerisinde Malibu'da gerçekleştirilen bir karnavalda kameralar tarafından çekilen fotoğrafları magazin basınına sızdı. Gün boyunca gözlerini birbirlerinden ayırmadıkları belirtilen ünlü ikili, bir hayli koyu sohbetleriyle de dikkat çekmeyi başardılar.

5 YAŞINDA OĞLU VAR!

Boşanma aşamasında olduğu bilinen güzeller güzeli aktris Anna Faris'in 38 yaşındaki ünlü aktör Chris Pratt'ten 5 yaşında olduğu öğrenilen Jack isminde bir oğlu bulunuyor.

Bu ilişkiye, boşanma aşamasında olduğu eşi Chris Pratt'in nasıl bir tepki vereceği de merak konusu oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!