Ankaralı Turgut, sağlık durumu hakkında konuştu!

Ankaralı Turgut, sağlık durumu hakkında konuştu!
Ankaralı Turgut, sağlık durumu hakkında konuştu! Editor

Türkiye'nin başarılı türkücü isimlerinden olan Ankaral Turgut'un sağlık durumu ile alakalı kötü bir bilgi edinildi.

Müzik piyasasına çıkardığı şarkılarla kısa süre içerisinde hayran kitlesini bir hayli fazla yapmayı başaran Ankaralı Turgut, şu sıralar gerçekten de sağlık durumu olarak bir hayli zor günler geçiriyor. 

Türkiye'nin en çok izlenen başarılı magazin programlarından biri olan Duymayan Kalmasın yayınına telefon ile bağlanan ünlü sanatçı Ankaralı Turgut, sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulunarak kendisi hakkında merak edilenleri ifade etti.

HASTANEDE YATIYOR!

Duymayan Kalmasın adlı programa telefon ile bağlanan Ankaralı Turgut, kendisinin sağlık durumu hakkında hiç iç acıcı bilgiler vermeyerek, sevenlerini üzdü. Şarkıcı Ankaralı Turgut veya Turgut Karataş, yaptığı açıklamada, daha öncede bu hastalık dolayısıyla tedavi gördüğünü ve Astım KOAH hastalığı teşhisi konulduğunu ifade etti. Nefes darlığı yaşadığını ve bu hastalığın Akciğer kanserinin kardeşi olarak adlandırıldığını da dile getiren sanatçı Ankaralı Turgut, konuyla alakalı tam net bir bilgsinin olmadığını, hastanede dinlendirildiğini dile getirdi.

54 yaşındaki başarılı şarkıcı Ankaralı Turgut, KOAH rahatsızlığından dolayı dün acil bir şekilde hastaneye kaldırıldı. Başarılı şarkıcının bir anda hastaneye kaldırılması da bütün sevenlerini üzdü.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!