İdo Tatlıses, yaptığı açıklamalara mest etti!

İdo Tatlıses, yaptığı açıklamalara mest etti!
İdo Tatlıses, yaptığı açıklamalara mest etti! Editor

Yeni albümünü müzik piyasasına süren genç şarkıcı İdo Tatlıses, Vialand Temapark içerisinden canlı olarak yayın gerçekleştiren Radyo Ritim stüdyosunda yer alan Burcu ile Acı Kahve programına konuk olarak dahil oldu.

Yeni albümünü müzik piyasasına sürdüğü bilinen başarılı ve genç şarkıcı İdo Tatlıses, Burcu ile Acı Kahve adlı radyo programına konuk olarak dahil oldu.

Radyo Ritim, bu hafta yayınlanan Burcu İle Acı Kahve adlı programının yeni bölümüde genç şarkıcı İdo Tatlıses'i konuk etti. Stüdyoya dans ederek girdiği belirtilen genç şarkıcı İdo Tatlıses, dopdolu enerjisiyle bütün radyo dinleyicilerine keyifli anlar yaşatmayı başardı.

Program konukluğu sırasında ünlü türkücü babası İbrahim Tatlıses'e hayranlığından, annesi Derya Tuna ile olan ilişkisinden, Derya Uluğ ve Asil Gök imzalı şarkısından, yeni klibinden ve gelecekte yapacağı önemli projelerinden samimi bir şekilde bahseden şarkıcı İdo Tatlıses, hayattaki en büyük hayalinin İbrahim Tatlıses ve Sezen Aksu ile düet yapmak olduğunu da dile getirdi.

İdo Tatlıses'in neşeli halleri ve samimi açıklamaları radyo dinleyicilerini mest etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!