Kenan Doğulu ve arkadaşlarının eğlencesi başlamadan bitti

Kenan Doğulu ve arkadaşlarının eğlencesi başlamadan bitti
Kenan Doğulu ve arkadaşlarının eğlencesi başlamadan bitti Editor

Pop şarkıcısı Kenan Doğulu, geçtiğimiz akşam oyuncu eşi Beren Saat ve arkadaşlarıyla beraber Beyoğlu'nda bulunan Klein isimli mekana geldi fakat orada bulunan gazetecileri gördüğü gibi eğlenceden vazgeçince herkesi şaşırttı.

Kenan Doğulu - Beren Saat çifti, gazeteciler yüzünden eğlence için geldikleri mekana giremeden, evlerine geri döndü.

Kendilerini taşıyan minibüs Klein adlı eğlence mekanının kapısına yanaştığında başarılı şarkıcı Kenan Doğulu'nun yardımcısı, magazin muhabirlerinin yani gazetecilerin kapıda olduğunu dile getirdi. VIP minibüsün içerisinde oldukları belirtilen 6 ünlü isim, yaklaşık olarak 5 dakika boyunca eğlence mekanına girme konusunda kararsızlık yaşadıklarından dolayı minibüsün içerisinde bekledi.

Yapılan münakaşa sonrasında VIP minibüsten inmeye karar veren Beren Saat - Kenan Doğulu çifti, minibüsün kapısının açılır açılmaz patlayan flaşlar dolayısıyla şok yaşadı ve minibüs kapısının hemen kapatılmasını istedi.

GAZETECİLER GİTMEYİNCE...

Yaklaşık olarak 10 dakika boyunca bölgede bulunan magazin muhabirlerinin mekandan uzaklaşmasını bekleyen Kenan Doğulu ve arkadaşları, haberciler bölgeden uzaklaşmaya niyet etmediklerinden dolayı eğlenceden vazgeçti ve yeniden eve doğru yol aldı.

Bu şaşırtıcı olay, gazetecileri güldürdü.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!