Kusursuz fizik Meryem Uzerli!

Kusursuz fizik Meryem Uzerli!
Kusursuz fizik Meryem Uzerli! Editor

Güzelliğiyle herkesin dikkatini çekmeyi başaran oyuncu Meryem Uzerli, yeni aşkı Bassel Alzoro'nun ardından yeniden mutlu günlerine geri döndü.

Geçtiğimiz seneler içerisinde yaşadığı tükenmişlik sendromu hastalığı sebebiyle Almanya'ya geri dönen ve burada önemli bir tedavi süreci görmesinin ardından eski haline geri dönüş yapan güzel oyuncu Meryem Uzerli, ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı reyting rekorları kıran televizyon dizisi ile oyunculuğa geri dönüş yapmıştı.

Herkesin Hürrem Sultan adlı karakterle ilk olarak tanıdığı güzeller güzeli oyuncu Meryem Uzerli, geçtiğimiz akşam aşkıyla beraber İstanbul turuna çıktı. VIP minibüsünde sevgilisine de poz vermeyi unutmayan güzel oyuncu Meryem Uzerli, bu fotoğrafını aktif bir şekilde kullandığı Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı.

KUSURSUZ FİZİKLİ MERYEM UZERLİ!

Mini elbisesinin de yardımıyla harika fiziğini sergilemeye çekinmeyen 34 yaşındaki seksi oyuncu Meryem Uzerli, çiçekli ayakkabılarıyla da aslında ne kadar zevkli bir kadın olduğunu yine herkese göstermeyi başardı.

Güzeller güzeli oyuncu Meryem Uzerli, sevgilisinin çektiği bu fotoğrafı Instagram sayfasında paylaşmasının ardından takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!