Manken Jasmine Tookes, gecenin yıldızı oldu!

Manken Jasmine Tookes, gecenin yıldızı oldu!
Manken Jasmine Tookes, gecenin yıldızı oldu! Editor

Tüm dünyanın yakından tanıdığı iç giyim markası olan Victoria's Secret'in mankenlerinden biri olan Jasmine Tookes, geçtiğimiz gece New York kentinde gerçekleştirilen bir geceye dahil oldu.

Herkes tarafından tanınan iç giyim firması Victoria Secret'in mankenlerinden biri olan seksi güzel manken Jasmine Tookes, New York kentinde organize edilen bir geceye katıldı ve tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 

Her zaman seksi ve güzel halleriyle insanları kendisine hayran bırakan güzel manken Jasmine Tookes, giydiği şık kıyafet ve güzelliğiyle New York kentinde gerçekleştirilen bu gecede bütün diğer davetlilerin dikkatini çeken isim olmayı başardı.

HERKESİN İLGİSİNİ ÇEKTİ!

New York kentinde gerçekleştirilen gece etkinliğine katılan 26 yaşındaki güzel manken Jasmine Tookes, altın renginde olan tulumuyla ilgi odağı olmayı başarırken, fit ve seksi vücuduyla da ''kendisine nasıl bu kadar iyi bakıyor?'' dedirtti.

Victoria's Secret ile beraber ününü bütün dünyaya duyuran Jasmine Tookes'in henüz magazin gündemine gelen bir aşk haberi yok fakat böyle bir güzelliğin de yakın zamanda aşk haberleriyle magazin gündemine düşmesi imkansız bir durum değil.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!