Merve Boluğur, ayrılık sonrası kilo kaybediyor!

Merve Boluğur, ayrılık sonrası kilo kaybediyor!
Merve Boluğur, ayrılık sonrası kilo kaybediyor! Editor

Şarkıcı Murat Dalkılıç ile evliliğini bitiren güzel oyuncu Merve Boluğur, verdiği kilolarla bütün dikkatleri üzerine çekti.

Türkiye'nin en önemli ve en güzel oyuncularının başında gelen Merve Boluğur, başarılı şarkıcı Murat Dalkılıç ile olan evliliğini sonlandırmasınnı ardından verdiği kilolalarla sevenlerini ve yakın çevresini endişelendirdi.

Ağustos 2015 tarihinde Murat Dalkılıç ile dünyaevine giren güzel oyuncu Merve Boluğur'un mutlu günleri, geçen ay içerisinde noktalanmıştı. Ünlü pop şarkıcısı Murat Dalkılıç ile tek celsede boşandığı belirtilen güzel oyuncu, ayrılık sonrasında 'mutluyum' imajı vererek, üzüntüsünü kimseye belli etmek istemiyordu.

KENDİNE DİKKAT ET MERVE!

Güzeller güzeli oyuncu Merve Boluğur hakknıda edilen son şok edici bilgilere göre, ayrılık sonrasında büyük üzüntü içerisine giren güzel oyuncu, çok çabuk bir şekilde kilo verdi. Güzel oyuncunun bir hayli fazla kilo verdiğini gören yakın çevresi de 'Bizi korkutuyorsun, kendine dikkat etmelisin.' diyerek güzel oyuncuyu uyardıkları belirtildi.

Güzel oyuncu Merve Boluğur'un Temmuz ayından sonra 8 kilo verdiğini, daha az yemek yediğinden dolayı da 51 olan kilosunun 43 kiloya düştüğü belirtildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!