Mustafa Sandal'dan o iddialara cevap gecikmedi!

Mustafa Sandal'dan o iddialara cevap gecikmedi!
Mustafa Sandal'dan o iddialara cevap gecikmedi! Editor

Başarılı şarkıcı Mustafa Sandal, eşi Emina Sandal ile problem yaşadığı yönünde yazılan haberlere cevap verdi.

Türkiye'nin en önemli pop şarkıcılarından biri olan Mustafa Sandal, çok uzun bir aranın ardından yeniden magazin gündemine bomba gibi düşmeyi başardı. Son olarak O Ses Türkiye ve Rising Star Türkiye adlı ses yarışmalarında Tv8 ekranlarında sevenleriyle bir araya gelen şarkıcı Mustafa Sandal, eşi Emina Sandal ile kriz yaşadığı iddia edilen haberlere yanıt verdi.

Her zaman sempatik halleriyle magazin gündemine gelmeyi başaran ve herkesin kendisine mest olmasını sağlayan başarılı şarkıcı Mustafa Sandal, evliliği hakkında ortaya atılan iddialara kesin bir cevap vererek, şüpheleri ortadan kaldırmayı başardı.

İDDİALARA YALANLAMA MUSTAFA SANDAL'DAN GELDİ!

Başarılı şarkıcı Mustafa Sandal, 9 senelik eşi Emina Sandal ile tartıştığı ve evliliğinde ise kriz meydana geldiği şeklinde yazılan iddilara yanıt olarak, çıkan haberlerin tamamiyle hayal ürünü olduğu ve böyle bir şeyin kesinlikle olmadığını ifade ederek iddiaları da yalanladı.

SEVENLERİ DE MUTLU OLDU!

Magazin gündemine kendisi gibi şarkıcı olan eşi Emina Sandal ile tartıştığından dolayı gündeme gelmesinden dolayı hayranlarının da üzüldüğünün farkında olan yakışıklı şarkıcı Mustafa Sandal, bu iddialara verdiği yanıtla sevenlerinin de içini rahatlattı.

Bilindiği üzere Mustafa Sandal ve eşi Emina Sandal, Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 kanalında ekranlara getirilen Rising Star Türkiye adlı ses yarışmasında jüri koltuğunda beraber oturuyordu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sezgin     2017-10-19 adamı boşansın diye ellerinden geleni yapıyorlar. Bu haberciler var ya az değil
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!