Pelin Karahan, hayırlı gelin olduğunu gösterdi!

Pelin Karahan, hayırlı gelin olduğunu gösterdi!
Pelin Karahan, hayırlı gelin olduğunu gösterdi! Editor

Şu sıralar bir televizyon kanalında kendi programını sunan güzeller güzeli oyuncu Pelin Karahan, önceki gün İstinyePark Alışveriş Merkezi'nde kameralara yakalandı.

Güzelliğiyle ve mutlu evliliğiyle her zaman magazin gündemine gelen örnek oyuncu Pelin Karahan, geçtiğimiz gün içerisinde İstinyePark Alışveriş Merkezi'nde kameralara takıldı.

Güzeller güzeli oyuncu Pelin Karahan, mutlu olan yaşantısına hiçbir problem yaşamadan devam ediyor. Her zaman iyimser haliyle ekranların karşısına gelen ve oyunculuğuyla göz dolduran başarılı oyuncu Pelin Karahan, İstinyePark Alışveriş Merkezi'nde magazin muhabirlerinin kameralarına yakalanmaktan kaçamadı, aslında kaçmadı zaten poz verdi.

Alışveriş zamanı!

Kayınpederi ile kayınvalidesi ile beraber alışveriş turuna çıktığı görülen başarılı oyuncu Pelin Karahan, uzun zaman Markalar Sokağı'nda gezindi ve alışverişini yaptı.

Programından çok memnun!

Bir televizyon kanalında ekranlara gelen yemek programının başarısından memnuniyet duyduğunu ifade eden başarılı oyuncu Pelin Karahan ardından da alışveriş turlarına alışveriş merkezinin içine giderek sürdürdüler. 

Güzel oyuncunun, kayınpederi ve kayınvalidesi ile keyiflerinin bir hayli yerinde olduğu görüldü.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!