Pink'ten çıplak pozlara 'feminizm' tepkisi geldi!

Pink'ten çıplak pozlara 'feminizm' tepkisi geldi!
Pink'ten çıplak pozlara 'feminizm' tepkisi geldi! Editor

Tüm dünyada önemli bir üne sahip olan pop şarkıcısı Pink, çıplak selfie çekip 'feminizm' görüşünü temsil ettiklerini iddia eden kadınlara, yaptığı açıklamayla tepkide bulundu.

Herkes tarafından takdir edilen ve dünyada da önemli bir ünü bulunan pop şarkıcısı Pink, söylediği sözlerle feminist olan kişilerin dikkat ve tepkisini çekmeyi başardı. Başarılı şarkıcı Pink, yaptığı açıklamayla gündeme bomba gibi düşmeyi başardı.

Müzik piyasasına sürdüğü yepyeni albümü Beatiful Trauma ile yeniden iyi bir kazanç elde etmeyi amaçlayan başarılı şarkıcı Pink, yeni albümü ile alakalı olarak röportaj gerçekleştirirken, bir yandan ise çıplak fotoğraflarını sosyal medya üzerinden veya başka yerlerden paylaşan ünlü kişiler ile alakalı olarakta herkesi şaşırtan açıklamalar yaptı. 

TEPKİLER PİNK'E!

Her zaman sempatik tarzıyla ve biraz da sert mizacıyla ön plana çıkmayı başaran şarkıcı Pink, ünlü isimlerin sosyal medya üzerinde paylaştığı çıplak fotoğraflar hakkında öyle açıklamalar yaptı ki hem dikkat, hem de tepki çekmeyi başardı.

KADIN GÜCÜNÜ YANSITAMAZ!

Şarkıcı Pink, sosyal medya üzerinden bir kadının çıplak fotoğrafını paylaşmasından dolayı 'kadının gücü' ya da 'feminizm' görüşünü destekleme amacının boşuna olduğunu savunduğunu dile getirirken, hiçbir kimsenin de buna saygı göstermediğini dile getirdi. Başka insanların da ünlü isimler dolayısıyla böyle şeylere özenebileceğini ve ortaya kötü durumların çıkacağını düşündüğünü dile getirdi.

Amerikan Pop şarkıcısı Pink'in gerçekleştirdiği bu açıklamaları herkesi şok etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!