Sertab Erener, turneye ara vermiyor!

Sertab Erener, turneye ara vermiyor!
Sertab Erener, turneye ara vermiyor! Editor

Türk popunun en önemli isimlerinden olan Sertab Erener, sevenleri tarafından büyük ilgiyle karşılanan turnesinin yeni konserlerini resmen duyurdu.

Türkiye'nin bir numaralı pop şarkıcısı olarak parmakla gösterilen tecrübeli şarkıcı Sertab Erener, büyük bir ilgi gördüğü bilinen turnesine devam ediyor. Son olarak başarılı şarkıcı Sertab Erener, turne çerçevesinde gerçekleştireceği yeni konserlerini duyurdu.

25 senedir hiç sahneden inmeyen ve yüzlerce hatta binlerce harika konserin altına imzasını atarak hayranlarını her zaman sevindiren Sertab Erener, yaptığı turne çerçevesinde sahneye çıkacağı yeni mekanların veya yerlerin ismini açıkladı ve sevenlerini bir kez daha mutlu etti.

İŞTE O KONSERLER!

Başarılı şarkıcı Sertab Erener'in açıkladığı konser takvimine göre, 22 Eylül tarihinde İzmir Açıkhava, 7 Eylül tarihinde Antalya Açıkhava, 14 Ekimde ise Bursa Açıkhava'da sahneye çıkacak ve sevenleriyle bir araya gelecek. Ünlü şarkıcı Sertab Erener'in gerçekleştireceği  bu konserlere çok büyük bir ilgi olması bekleniyor.

Başarılı şarkıcı Sertab Erener, harika şarkı repertuarıyla yine sevenlerini kendisine mest edecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!