Yolanthe Cabau Fransa'da, aklı İstanbul'da!

Yolanthe Cabau Fransa'da, aklı İstanbul'da!
Yolanthe Cabau Fransa'da, aklı İstanbul'da! Editor

Sarı kırmızılı takım Galatasaray'dan sezon başında şok bir kararla ayrılan yıldız futbolcu Wesley Sneijder'in model eşi Yolanthe Cabau'nun, Fransa'nın Nice şehrinde çok mutsuz olduğu belirtildi.

İstanbul'da gerçekten de herkesin sevgisini sempatik hareketleri dolayısıyla kazanan dünyaca ünlü futbolcu Wesley Sneijder'in eşi model Yolanthe Cabau, Fransa'nın Nice kentinde istediğini bulamadı.

Galatasaray'da uzun seneler futbol oynamasının ardından Nice takımına transferi gerçekleşen Hollandalı süper yıldız Wesley Sneijder'in de mutsuz olduğu iddia edilen Nice şehrinde, eşi Yolanthe Cabau'nun da mutlu olmayı başaramadığı ifade edildi.

DİKKATLER ÜZERİNDEYDİ!

Güzeller güzeli model Yolanthe Cabau, Türkiye'de kaldığı 4.5 sene boyunca farklı reklam filmleri, sinema filmleri ve katalog çekimlerinde rol almış ve herkesin dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştı.

MUTLU DEĞİL!

Edinilen son bilgilere göre, Wesley Sneijder'in de Fransa'ya transferinden dolayı oraya yerleşmek zorunda kalan 32 yaşındaki seksi oyuncu ve model Yolanthe Cabau, mutlu olamadı.

Güzel oyuncu Yolanthe Cabau, çevresindeki yakınlarına, Fransa'da istediği mutluluğu bulamadığını her zaman dile getirerek, huzursuz olduğunu resmen ifade etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!