Yurt dışında Kara Sevda'ya büyük ilgi!

Yurt dışında Kara Sevda'ya büyük ilgi!
Yurt dışında Kara Sevda'ya büyük ilgi! Editor

Geçtiğimiz haftalarda Star TV ekranlarındaki yayın hayatına final bölümüyle son veren Kara Sevda dizisi, yurt dışında televizyon ekranlarında yayınlanmaya başladı.

Star TV ekranlarında 2 sezon boyunca yayın hayatını sürdüren ve geçtiğimiz haftalarda yaptığı final bölümüyle izleyicilerine Türkiye'de veda eden başarılı dizi Kara Sevda, Ay Yapım tarafından yurt dışındaki ülkelere satıldı. Bu gelişmeyle beraber Kara Sevda, yurt dışında da ekranlara gelmeye başladı.

Türkiye'de yayınlandığı her bölümüyle reytinglerde istediğini elde etmeyi başaran dizi Kara Sevda, yurt dışında da gerçekten de herkes tarafından beğenilerek izleniyor.

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK İLGİ!

Burak Özçivit, Kaan Urgancıoğlu ve Neslihan Atagül gibi isimlerin başrolünü paylaştığı dizi Kara Sevda, yurt dışında ekranlara gelmesiyle beraber sosyal medyada da büyük bir ilgi gördü.

Kara Sevda dizisi şu anda Güney Amerika ülkelerinde televizyon ekranlarında izleyicileriyle bir araya geliyor.

Konusuyla 2 sezon boyunca Türkiye'de kara bir sevdayı anlatan dizi Kara Sevda, final bölümüyle ülkemizde herkesi şok etmiş ve büyük ilgi görmüştü.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kveta Horvathova     2017-07-18 lütfen zaman diğer bölümler kara SevAD? youtube evde televizyonda bunu en heyecanlı bitti ki anlamıyorum devam ancak diğer diller Türkçe çevrilmez başka bir bölümüne sou netice teşekkür lütfe
Kveta     2017-07-18 lütfen zaman diğer bölümler kara SevAD? youtube evde televizyonda bunu en heyecanlı bitti ki anlamıyorum devam ancak diğer diller Türkçe çevrilmez başka bir bölümüne sou netice teşekkür lütfe
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!