Carlo Ancelotti, 10 ay takım çalıştırmamaya niyetli!

Carlo Ancelotti, 10 ay takım çalıştırmamaya niyetli!
Carlo Ancelotti, 10 ay takım çalıştırmamaya niyetli! Editor

Bundesliga ekiplerinden Bayern Münih'ten şok bir kararla ayrılan başarılı teknik direktör Carlo Ancelotti, bu sezon hiçbir takımın başına geçmek istemediğini resmen dile getirdi.

Bayern Münih takımının başında aldığı kötü sonuçların ardından takımdan ayrılan teknik direktör Carlo Ancelotti, bu sezon herhangi bir takımla anlaşma yapmayacağını ve 10 ay kadar dinlenmek istediğini dile getirdi.

Bundesliga'nın başarılı takımı Bayern Münih'ten geçtiğimiz hafta içerisinde verdiği karar doğrultusunda yollarını ayıran İtalyan teknik direktör Carlo Ancelotti, bu sezon herhangi bir takımda görev yapmayı düşünmediğini resmen ifade etti. Kudüs'te gerçekleştirilen bir organizasyona dahil olan İtalyan teknik direktör, biraz zaman futboldan uzak kalmak istediğini ifade etti.

ANCELOTTİ POLEMİĞE GİRMEDİ!

Hiçbir takımla anlaşma aşamasında veya görüşme halinde olmadığını ifade eden teknik direktör Carlo Ancelotti, en az 10 ay dinlenmek istediğini dile getirdi. Dünyaca ünlü teknik direktör Carlo Ancelotti, eski öğrencilerinin yaptığı eleştiriler hakkında da herhangi bir açıklama yapmadı ve sessiz kaldı. 

Hiçbir şekilde polemiğe girmek istemediği görülen teknik direktör Carlo Ancelotti'nin bir dahaki sezona kadar herhangi bir takım çalıştırmayacağı düşünülüyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!