Eski Fenerbahçe yöneticisi Nuri Yönver, evinde ölü halde bulundu!

Eski Fenerbahçe yöneticisi Nuri Yönver, evinde ölü halde bulundu!
Eski Fenerbahçe yöneticisi Nuri Yönver, evinde ölü halde bulundu! Editor

Fenerbahçe Spor Kulübü'nin eski yöneticilerinden biri olan ünlü iş adamı Nuri Yönver'in Bebek'te bulunan evinde ölü şekilde bulunduğu öğrenildi.

Bir zamanlar Fenerbahçe Spor Kulübü'nde yönetici olarak görev yapan iş adamı Nuri Yönver, Bebek'teki evinde ölü bir halde bulunanca herkes şoka girdi.

Vücudunda yapılan incelemeler sonucunda hiçbir yara veya darp izine rastlanmayan ünlü iş adamı Nuri Yönver'in düşmesinin ardından hayatını kaybettiği düşünülüyor. 

Alınan önemli haberlere göre, Cevdet Paşa Caddesi Bornova Sokak 11/8 numarada hayatını sürdüren başarılı iş adamı Nuri Yönver'e bütün gün aranmasına karşın bir türlü ulaşmayı başaramayan apartman görevlisi, akşam vakitlerinde dairenin penceresinden içeri baktı. İçeri bakmasıyla iş adamı Nuri Yönver'i yerde yatar bir halde olduğunu gören apartman görevlisi, hemen durumu irfaiye ve sağlık ekiplerine ihbar etti. İhbarın sonrasında kısa süre içerisinde olay bölgesine gelen itfaiye ekipleri, kapıyı kırmaya hazırlandığı sırada, apartman görevlisi sonradan temin edilen yedek anahtarı kullandı ve kapıyı açarak içeri girdi.

YATAK ODASINDA BULUNDU!

Görevli şahıs, 65 yaşındaki iş adamı Nuri Yönver'i yatak odasında, yüzü koyun bir şekide yerde yatarken gördü. Sağlık ekipleri hemen 65 yaşnıdaki iş adamına müdahalede bulundu fakat artık çok geçti. Nuri Yönver'in hayatını kaybettiği tespit edildi.

İş adamı Nuri Yönver'in ölümünün şüpheli olduğu düşünülerek olay yeri inceleme polis ekipleri, iş adamının cansız bedenini ve dairede incelemeler gerçekleştirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!