Ozan Tufan ile Salih Uıçan'a Aykut Kocaman dopingi!

Ozan Tufan ile Salih Uıçan'a Aykut Kocaman dopingi!
Ozan Tufan ile Salih Uıçan'a Aykut Kocaman dopingi! Editor

Fenerbahçe'nin genç oyuncuları Salih Uçan ile Ozan Tufan'a teknik direktör Aykut Kocaman, söylediği sözlerle moral depoladı.

Geçtiğimiz sezon Hollandalı teknik direktör Dick Advocaat yönetiminde takımın en etkisiz isimleri olarak görülen genç oyuncular Salih Uçan ile Ozan Tufan'a teknik direktör Aykut Kocaman sahip çıktı.

Göreve gelmesinin ardından hem Salih Uçan ile hem de Ozan ile yakından ilgilenmeye başladığı öğrenilen başarılı teknik direktör Aykut Kocaman'ın Dick Advocaat yönetiminde satış listesinde konmuş olan iki futbolcusuyla Lozan kampında dev bir zirve gerçekleştirdiği ifade edildi. İki genç oyunuyu karşısına aldığı ifade edilen Aykut Kocaman'ın ''Çalışmalarınıızı yakından izliyorum. Henüz istediğini performansı gösteremediniz ancak özverili çalışmanız beni umutlandırıyor. Çok çalışmanız gerekiyor. Sonunda başarıcağınıza inanıyorum.'' dediği yönünde bilgi alındı.

Fenerbahçe'nin genç oyuncusu Ozan Tufan bunun üzerine ''Bu düşüncenizden dolayı size teşekkür ediyoruz. Bize sahip çıktınız. Sizi mahcup etmeyeceğim ve yeni sezonda elimden gelenin en iyisini yapacağım dediği ve Salih Uçan'ın ise ''Beni bu takıma kazandıran isim sizsiniz. Şimdi de bana güvenip bir şans daha verdiniz. Bu şansı en iyi şekilde kullanacağım ve sizi hayal kırıklığına uğratmayacağım.'' ifadelerini dile getirdiği öğrenildi.

İki oyuncunun da yeni sezonda nasıl bir performans göstereceği merak konusu oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!