Samsung'un yeni telefonu Galaxy Folder 3 meydana çıktı!

Samsung'un yeni telefonu Galaxy Folder 3 meydana çıktı!
Samsung'un yeni telefonu Galaxy Folder 3 meydana çıktı! Editor

Dünyaca ünlü teknoloji firması Samsung'un yeni telefonu TENAA onayı alırken ortaya çıktı. Samsung markasının yeni telefonunun dış görünümü ve özellikleriyle telefon kullanıcılarını kendisine hayran bırakacak.

Dünyaca ünlü teknoloji markası Samsung'un yeni telefonu belli kaynaklara sızdı. Bugün meydana gelen sızıntı ise Samsung telefonunun TENAA onayı aldığı sırada yeni Folder serisi akıllı telefonu oldu.

Bugün TENAA onayı aldığı örğenilen SM-69298 model numarasıyla, dünyaca ünlü Samsung marka yeni bir kapaklı telefonun listelendiği ifade edildi. Meydana çıkan bu akıllı telefonun Samsung Folder serisinin yeni mensubu olan Galaxy Folder 3'ün olduğu iddia ediliyor.

2 ADET FULL HD ÇÖZÜNÜRLÜĞÜNDE EKRAN!

İç ve dış tarafta olmak üzere 5 inç boyutuna sahip olduğu öğrenilen akıllı telefonun, FULL HD çözünürlüğüne sahip 2 adet ekranı bulunuyor. Galaxy Folder 3 adlı yeni akıllı telefonun detayları tam anlamıyla kesinlik kazanmasada orta segment bir işlemci ve 3 GB RAM - 32 ROM ile geleceği öğrenildi. 

17-05/27/samsung-galaxy-folder-3-ortaya-cikti.png

Diğer yandan niye ifade edildiği gibi Android O ile geleceği öne sürülen cihazın kamera özellikleri de orta sınıf bir cihazdan daha da iyi bir seviyede olacağı öğrenildi. Samsung'un yeni akıllı telefonu Galaxy Folder 3'ün telefon kullanıcıları tarafından büyük ilgi göreceği düşünülüyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!