3 oğluyla tartıştı, 3 oğlunu da vurdu! 1 ölü

3 oğluyla tartıştı, 3 oğlunu da vurdu! 1 ölü
3 oğluyla tartıştı, 3 oğlunu da vurdu! 1 ölü Editor

Gümüşhane ilinde, oğullarıyla tartışmaya yaşayan şahıs, yanında bulundurduğu tabancayı ateşledi ve 3 oğlundan 2'sini yaralarken, 1'ini ise öldürdü.

Gümüşhane ilinde 68 yaşında olduğu öğrenilen Necati Özdamar, evinde tartışma yaşadığı 3 oğlunu tabancayla vurdu ve yaraladı. Olay sonucunda ağır bir şekilde yaralandığı öğrenilen 44 yaşındaki Hicabi Özdamar adlı şahıs vefat ederken, Sait Özdemir ile Recep Özdemir isimli kardeşler ise doktorlar tarafından hastanede tedavi altına alındı.

Meydana gelen olay, dün saat 22.00 vakitlerinde Bağlarbaşı Mahallesi Turgut Yücel Sokak'ta yaşandı. Emekli olduğu belirtilen 68 yaşındaki Necati Özdamar, henüz tespit edilemeyen bir sebepten dolayı evde çocukları olduğu öğrenilen Hicabi Özdamar, Sait Özdamar ve Recep Özdamar ile tartışmaya başladı.

GÖZALTINA ALINDI!

Tartışmanın kısa süre içerisinde büyümesi sonrasında kendisini yatak odasını kilitlemek zorunda kaldığı belirtilen şahıs Necati Özdamar, yanına gelmek isteyen çocuklarına belinde olan tabancayı çıkartarak ateş etti. 3 kardeş kanlar içerisinde yere yığılırken, baba Özdemir hemen sağlık ekiplerini aradı ve durumu ihbar etti. İhbarın ardından çok sayıda polis ve sağlık ekibi gönderildi. Vücutlarının farklı bölgelerine isabet eden kurşunlarla yaralanan Özdamar kardeşler, olay bölgesine gelen ambulanslar aracılığıyla Gümüşhane Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Evde şok geçirdiği ifade edilen Necati Özdamar ise polisler tarafından yakalandı ve gözaltına alındı.

1' ÖLDÜ, 2'Sİ TEDAVİ EDİLİYOR!

Göğüs bölgesinden ağır bir şekilde yaralandığı öğrenilen Hicabi Özdamar, hastanede kendisine yapılan bütün müdahalelere karşı yaşamını yitirdi. CHP Gümüşhane eski İl Başkanı Sait Özdamar ise Trabzon Kaşüstü Hastanesi'ne gönderildi. Recep Özdamar adlı kişinin de Gümüşhane Devlet Hastanesi'nde tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

Babasının tabancasıyla ateş etmesinin ardından vurularak yaşamını yitiren 3 çocuk babası olduğu belirtilen Hicabi Özdamar'ın Kocaeli ilinin Gebze ilçesinde yaşamını sürdürdüğü ve bir süre önce ailevi sebeplerden dolayı Gümüşhane'ye geldiği ifade edildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!