Ayancık'ta hayvan otlatan kız çocuğu, elektrik akımına kapıldı!

Ayancık'ta hayvan otlatan kız çocuğu, elektrik akımına kapıldı!
Ayancık'ta hayvan otlatan kız çocuğu, elektrik akımına kapıldı! Editor

Sinop ilinde hayvan otlattığı sırada elektrik akımına kapıldığı öğrenilen kız çocuğu ambulans helikopter aracılığıyla Samsun iline gönderildi.

Sinop'da hayvan otlattığı esnada elektrik akımına kapılarak ağır bir şekilde yaralanan 14 yaşındaki kız çocuğunun ambulans helikopter aracılığıyla Samsun ilinde bulunan hastanenin yanık tedavi merkezine gönderildiği öğrenildi.

Meydana gelen olay, Sinop ilinin Türkeli ilçesinde yaşandı. Alınan haberlere göre, hayvan otlatan Nazlıcan Şahin isimli kız çocuğu henüz tespit edilemeyen bir sebepten dolayı elektrik akımına kapıldı ve ağır bir şekilde yaraalndı. Bayılan kız çocuğu biraz zaman geçmesinin ardından kendisine gelince, hemen ablasına seslenerek yardım istedi. Ablası tarafında bulunan 14 yaşındaki Nazlıcan Şahin, Türkeli Devlet Hastanesine götürüldü ve sonrasında ise Ayancık Devlet Hastanesine sevk edildi.

Ayancık Devlet Hastanesinde gerçekleştirilen ilk müdahalenin sonrasında Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi yanık merkezine sevk edilmesine yönelik karar alınan Nazlıcan Şahin için Hava ambulansı gönderildi. 112 Acil Servise ailt ambulans helikopter Samsun ilinden kalkıp Sinoıp'un Ayancık ilçesine giderek Nazlıcan Şahin'i alıp Samsun'a getirdi.

Samsun hava ambulansı pistine getirilen 14 yaşındaki Nazlıcan Şahin buradan kara ambulansına transfer edilerek Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürüldü.

Hastanede doktorlar tarafından tedavi altına alınan kız çocuğunun elektrik çarpmasının ardından 3. derecede yandığı ve hayati tehlikesinin devam ettiği ifade edildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!