Balık yakalamak isterken martı oltasına takıldı!

Balık yakalamak isterken martı oltasına takıldı!
Balık yakalamak isterken martı oltasına takıldı! Editor

Çanakkale ilinde bir balıkçı, balık tutmak isterken yanlışlıkla martı yakaladı. Çevredeki vatandaşlar durumu görünce hemen yardım etmek istedi.

Eski Kilitbahir iskelesinde balık avladığı öğrenilen Mehmet Ağacıkoğlu adlı vatandaşın oltasına yem olarak bağaldığı ekmeği bir martı kapmak isteyince olanlar oldu.

Amatör balıkçı olduğu belirtilen Mehmet Ağacıkoğlu, oltasına takılmasına rağmen uçmak amacıyla çırpışan martıyı görünce hemen oltasını çekmeye başladı. Oltasına taklan martıyı dikkatli bir şekilde kıyıya çeken ve ağzında bulunan zokadan kurtarmak amacıyla uzun uğraşlar gerçekleştirilen amatör balıkçı Mehmet Ağacıkoğlu'na çevrede bulunan vatandaşlarında yardım etmeye çalıştığı görüldü. Martı yapılan yardımlar doğrultusunda kurtarıldı ve ardından da iskeleden uzaklaştı.

İLK DEFA BÖYLE BİR ŞEY OLMUŞ!

Balık avladığı sırada oltasına martı takılan amatör balıkçı Mehmet Ağacıkoğlu, martının ekmeği kapmaya çalışmasından dolayı ortaya takıldığını dile getirdi. Diğer yandan da böyle bir olayın ilk defa başına geldiğini de açıkladı.

Yaşanan bu enteresan olayda herhangi bir hayvan ölümü olmadan atlatılması da herkesi sevindirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!