Bandırma'da 3 kişinin cesedi bulundu

Bandırma'da 3 kişinin cesedi bulundu
Bandırma'da 3 kişinin cesedi bulundu Editor

Balıkesir ilinin Bandırma ilçesinde 2'si araç içinde olmak üzere, biri yanında olduğu ifade edilen toplam 3 kişi, başından silahla vurularak öldürülmüş bir şekilde bulundu.

Balıkesir ilinin Bandırma ilçesinde meydana gelen şok edici bir infaz olayı, ülkede gerçekten de büyük bir yankı uyandırdı. Diğer yandan Bandırma'da yaşayan vatandaşlarda bu olay karşısında büyük bir şok yaşadı.

Bandırma ilçesi Ayyıldız Mahallesi Çöplük yolu üzerinde bugün akşam vakitlerinde, yoldana geçmekte olan vatandaşlar, park halinde olduğu belirtilen otomobilin kapılarının açık odlduğunu fark etti ve ardından da aracın yanına gitti. Aracın yanında bir şahsın yerde yattığı, içerisinde ise ikişinin de hareketsiz bir şekilde olduğunun farkına varan vatandaşlar, polis ve sağlık ekiplerine zaman kaybetmeden durumu ihbar etti. Meydana gelen bu şok edici olay, bu durumu fark eden vatandaşlar da neye uğradıklarına şaşırdı. 

İhbarın ardından olay bölgesine gönderilen sağlık ekipleri, yaşlarının 35 ile 45 arasında değişiklik gösteren 3 erkeğin yaşamını yitirdiğini tespit etti. 

Başlarından silahla vurulmuş bir şekilde öldürüldüğü ifade edilen cansız bedenleri, olay bölgesinde gerçekleştirilen inceleme sonrasında otopsi yapılması amacıyla Bandırma Devlet Hastanesi'nin morguna götürüldü.

Polis ekipleri, öldürülen şahısların kimlik tespitini gerçekleştirip, şüpheli veya şüpheli şahısların yakalanması amacıyla hemen çalışmalara başladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!