Beyşehir'de gece yarısı fabrikada yangın çıktı!

Beyşehir'de gece yarısı fabrikada yangın çıktı!
Beyşehir'de gece yarısı fabrikada yangın çıktı! Editor

Konya ilinin Beyşehir ilçesinde, sanayi sitesinde kapı ve mobilya imalatı yapıldığı öğrenilen bir fabrikada meydana gelen yangın itfaiye ekipleri tarafından zorluk içerisinde söndürüldü.

Alınan önemli haberlere göre, Hamidiye Mahallesi, Selçuklu Caddesi üzerinde yer alan kapı ile mobilya imalatı gerçekleştirilen bir fabrika, henüz tespit edilemeyen bir sebepten dolayı yangın meydana geldi. Çevrede bulunan vatandaşların durumu fark edip, ihbar etmesinin ardındahn olay bölgesine çok sayıda itfaiye ekibi gönderildi.

İtfaiye ekipleri fabrikanın arka bölümünde yoğunlaşan yangına müdahalede bulundu. Alevlerin kısa süre içerisinde yükselmeye başladığı iş yerine ise camları kırarak girebildi. 

MADDİ HASAR ÇOK!

Alevler, itfaiye görevlilerinin uzun çabalarının ardından bitişiğinde bulunan işyerlerine sıçramadan başarılı bir şekilde kontrol altına alınmayı başardı. Yaklaşık bir saat devam eden bir çalışmanın sonrasında yangın söndürüldü. Ekipler daha sonra herhangi bir zaman kaybı yaşamadan soğutma çalışmaları başlattı. Can kaybının meydana gelmedği yangın sonucunda, fabrikada ise büyük çapta maddi hasarın olduğu öğrenildi.

İtfaiye ile polis görevlileri, yangının meydana gelme sebebini araştırmak amacıyla ise hemen çalışmalara başlattı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!