Cem Korkmaz İntihar Etti! Ünlü İsimler Doğruladı

Cem Korkmaz İntihar Etti! Ünlü İsimler Doğruladı
Cem Korkmaz İntihar Etti! Ünlü İsimler Doğruladı Gündem Detay

Youtuber Cem Korkmaz'ın bu akşam saatlerinde intihar ettiği haberi doğrulandı. Birçok filmde de rol alan Cem Korkmaz kimdir?

Recep İvedik 4 serisinde yer alan, daha önceleri Mediakraft bündeyinse çalışan ve son olarak Youtube'da Oha Diyorum kanalında youtuber'lık yapan Cem Korkmaz 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde intihar girişiminde bulundu.

KÖPRÜDE İNTİHAR İHBARI

Ajanlardan yapılan ilk haberlerde İstanbul 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde akşam saat 18.30 sıralarında intihar girişimi olayı nedeniyle köprü trafiğe kapatıldığı yazmaktaydı. 15 Temmuz Şehitleri köprüsünde bir kişinin intihar etmeye çalıştığını gören vatandaşlar hemen güvenlik güçlerine ve sağlık ekiplerine haber verdiği belirtilmişti. Köprüdeki intihar girişiminin Cem Korkmaz olduğu düşünülüyordu. Fakat bu olay asılsız çıktı.

İNTİHAR EDEN KİŞİ CEM KORKMAZ ÇIKTI

Yine aynı saatlerde ünlü youtuber ve oyuncu Cem Korkmaz'da evinde ölü olarak bulundu. Evindeki kalorifer borusuna kendisini asarak yaşamına son veren Korkmaz, arkadaşları tarafından evde bulundu. 

CAN YILMAZ DOĞRULADI

İntihar eden kişinin Cem Korkmaz olduğu inanılmamıştı. Herkes bunun doğru olmadığı kanaatindeydi. Can Yılmaz twitter hesabından yaptığı açıklamada bu olayı doğruladı ve şunları yazdı:

"Sevgili Muhittin abimizin oğlu Cem Korkmaz’ın intihar haberi maalesef doğru. Allah rahmet eylesin. Yakınlarına sabır diliyorum."

CEM KORKMAZ KİMDİR?

Cem Korkmaz, 1987 yılında doğmuştur. Bursa'da doğan ünlü youtuber, sunuculuk yapmış ve oyuncu olarakta tanınmaktadır. Birçok filmde oyunculuk görevi yapmıştır. Bizler onu Oha Diyorum youtube kanalıyla tanımıştık.

İş Kariyeri: Youtube kanalı ve video sitesi olan Oha Diyorum'da çalışmıştır. Yap Yap adlı youtube kanalında sunuculuk yapmıştır bir süre boyunca. Cem Yılmaz'dan bildiğimiz Arog filminde, Recep İvedik filminde, Bekle Beni Yarın isimli filmlerde rol almıştır. Ayrıca Diğer Yarım, Bizim Ev gibi birçok projeye görevler üstlenmiştir. 

Cem Korkmaz intihar mı etti?

Şuan birçok sitede tartışma konusu haline gelen intihar girişiminde intihar edenin kimliği net olarak paylaşıldı. İntihar eden kişinin Cem Korkmaz olduğu çoğu kişi tarafından doğrulandı. Resmi kurumlardan henüz bir açıklama yapılmamasına rağmen Cem Korkmaz'a yakın olan isimler olayı doğruladı.

 

Cem Korkmaz intiharı cem korkmaz kim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!