Hatay'da intihar eden genç kadının ağabeyinden iddia!

Hatay'da intihar eden genç kadının ağabeyinden iddia!
Hatay'da intihar eden genç kadının ağabeyinden iddia! Editor

Hatay ilinde intihar ederek hayatına son verdiği iddia edilen genç kadının ağabeyi, kardeşini kocasını öldürdüğünü öne sürdü ve ölümünün araştırılmasını istedi.

Hatay ilinin Dörtyol ilçesinde, ortak bir arkadaşlarının da yardım etmesiyle beraber tanışan ve zaman geçtikçe birbirine aşık olan 37 yaşındaki Ahmet Kara ile 38 yaşındaki Medine Kara, 24 Eylül 2016 tarihinde resmen hayatlarını güzel bir düğün töreniyle birleştirdi fakat genç kadın Medine Kara, geçtiğimiz 8 Eylül tarihinde evde kendisini kapı kirişine asmış bir şekilde bulundu.

Ortaya atılan önemli iddialara göre, 3'üncü katta bulunan eve tırmanan ve balkon kapısını kırarak eve girdiği öğrenilen 37 yaşındaki Ahmet Kara, ipi keserek eşi Medine Kara'yı kurtarmak amacıyla müdahalede bulundu fakat genç kadının yaşamını yitirdiği tespit edildi.

DARP İZLERİ MEVCUT!

38 yaşında intihar ederek canına kıydığı öne sürülen Medine Kara'nın gerçekleştirilen otopsisi sonucunda her şey daha da ortaya çıktı. Gerçekleştirilen ön otopsi de boyun bölgesinde ip izinin yanı sıra vücudunun belli başlı bölgelerinde de darp izleri belirlendi. 

Medine Kara'nın ağabeyi Mehmet Ok, kardeşinin intihar edebilecek biri olmadığını ve kardeşinin koca cinayetine kurban gittiği iddia etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!