Manisa'da mahalleli bu iddiayla ayağa kalktı!

Manisa'da mahalleli bu iddiayla ayağa kalktı!
Manisa'da mahalleli bu iddiayla ayağa kalktı! Editor

Manisa ilinde bulunan bir mahallede sulama kanalına çocuk düştüğü ihbarını alan polis ekipleri harekete geçti fakat yapılan çalışma sonucunda hiçbir iz bulunamadı.

Manisa ilinde polis ekiplerine, bir çocuğun sulama kanalına düştüğü ihbarının gerçekleştirilmesi sonrasında düğmeye basan ekipler, arama çalışması başlattı. Meydana gelen olay, saat 23.00 vakitlerinde Manisa ilinin Şehzadeler ilçesi Kuşlubahçe Mahallesi'nde yaşandı. 

Alınan önemli haberere göre, bir vatandaş polis ekiplerine 6 yaşlarında olan bir çocuğun sulama kanalına düştüğü ihbarını yapmasının sonrasında mahalledeki sulama kanalında hemen arama çalışması başlatıldı. Olay bölgesine çok sayıda polis ve AFAD ekibi gönderildi. İhabarı gerçekleştiren vatandaşın ifadesine başvuran polis ekipleri, sulama kanalında el feneri ve uzun çubukların yardımıyla arama gerçekleştirdi. Polis ekipleri ise bir yandan ise mahallade anons yaparak, kayıp ihbarı olup olmadığını araştırmayı da ihmal etmedi.

AFAD ekiplerinin yaklaşık olarak 1 saat süren çalışması sonrasında herhangi bir ize rastlanmadığı belirtilirken, polis ekipleri de çalışmayı durdurdu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!