Minik bebek Muhammed, sabah ölmüştü!

Minik bebek Muhammed, sabah ölmüştü!
Minik bebek Muhammed, sabah ölmüştü! Editor

Sivas ilinde bir hastanede tedavi görmesinin ardından dün taburcu edildiği belirtilen 15 aylık bebeğin, bu sabah vakitlerinde yatağında ölü bulunduğu öğrenildi.

Hacı Bayram - Safiye çiftinin 2 çocuğundan en küçüğü olduğu öğrenilen 15 aylık bebek Muhammed Musab Karabulut, hastalandığından dolayı dün ailesi tarafından Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırıldı. Oradan da özel bir hastanenin acil servisine götürülen minik bebek, burada doktorlar tarafından tedavi edildi. 15 aylık minik bebeğe, özel hastanede doktorlar tarafından gerçekleştirilen tedavinin ardından yüksek ateş ve bronşit tanısı konuldu.

Burada hemen minik bebek Muhammed Musab'a oksijen tedavisi uygulandı ve sabah yeniden çocuk polikliniğine getirilmesi talep edilerek hastaneden taburcu edildi. Aile de bebeklerini alarak şehir merkezinde bulunan Alibaba Mahallesi 28'inci Sokak'ta bulunan evie gitti.

ANNESİ FARKINA VARDI!

Bu sabah uyandığı zaman 15 aylık bebeği Muhammed Musab Karabulut'un yatağında hareketsiz olduğunun farkına varan anne Safiye Karabulut, hemen bu durumu sağlık ekiplerine ihbar etti.

İhbarın ardından eve gelen sağlık ekipleri, yaptıkları müdahaleler sonucunda minik bebeğin vefat ettiğini tespit etti. Olayın şüpheli bulunmasının ardından polis ekipleri de eve geldi ve inceleme gerçekleştirdi.

Minik Muhammed Musab'ın ölüm nedeninin belirlenmesi amacıyla otopsi yapılacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!