Şanlıurfa'da pamuk yığını içerisinde uyuyan 3 çocuk yaşamını yitirdi!

Şanlıurfa'da pamuk yığını içerisinde uyuyan 3 çocuk yaşamını yitirdi!
Şanlıurfa'da pamuk yığını içerisinde uyuyan 3 çocuk yaşamını yitirdi! Editor

Şanlıurfa ilinde tarlada bulunan pamuk yığınlarının içerisinde uyudukları ifade edilen 3 çocuğun ölü bir şekilde bulunduğu öğrenildi.

Pamuk yığının içinde uyudukları ifade edilen 13 - 14 yaşlarındaki 3 çocuk, hayatını kaybetti.

Şanlıurfa ilinde çok acı bir olay meydana geldi. Tarlada bulunan pamuk yığınlarının içerisinde uyuyan 3 çocuğun havasız kaldığı ve bu sebepten dolayı da boğularak yaşamlarını yitirdikleri öne sürüldü.

Alınan önemli haberlere göre, dün gece vakitlerinde dedelerine ait olan pamuk tarlasına giderek yığınların arasında uyumalarının ardından ölü halde bulunan 3 çocuğun havasızlık sebebiyle öldükleri öne sürüldü. Eyyübiye ilçesi Ulucanlar kırsal Mahallesi'nde meydana gelen bu şok edici olayda, gece vakitlerinde dedelerine ait olduğu öğrenilen tarlaya giden kardeşler 13 yaşındaki Harun Tekdağ, 14 yaşındaki Ali Tekdağ ve kuzenleri olduğu ifade edilen 14 yaşındaki Hüseyin Tekdağ, tarlanın kenarında bulunan pamuk yığınlarının üzerine uzanıp, soğuk olduğundan dolayı da üzerlerini pamukla örttü.

HAYATLARINI KAYBETMİŞTİLER!

Çocuklara seslenmelerinin ardından herhangi bir yanıt alamayınca yakınları, tarlada bulunan pamuk yığınlarının altına baktı. 3 çocuğun cansız bedeniyle karşı karşıya klan yakınları, durumu hemen sağlık ekiplerine ihbar et ti. Olay bölgesine giden sağlık ekipleri hemen 3 çocuğada müdahalede bulundu fakat çocukların olay bölgesinde yaşamını yitirdiğini tespit etti. Jandarma ekiplerinin incelemesi sornasında 3 çocuğun cansız bedeni, otopsi gerçekleştirilmek üzere Şanlıurfa Adli Tıp Kurumu Morgu'na götürüldü. Morgun önüne giden çocukların yakınları ise gözyaşlarını tutamayıp, sinir krizleri yaşadı.

HAVASIZLIKTAN ÖLDÜLER İDDİASI!

Olay bölgesinin yanında bulunan tarlada çalıştıkları görülen işçiler ise bu olaylar yaşanırken çalışmayı sürdürmesi herkesi şaşırtırken, çocukların akrabaları da 3 çocuğun havasızlıktan dolayı boğulduğunu öne sürdü.

Otopsi sonuçları bütün şüpheleri ortadan kaldıracak. Otopsinin sonuçlanmasını da aileler büyük bir merakla bekliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!