Sinop'ta Küçük Çocuğu Bakkal Taciz Etti İddiası

Sinop'ta Küçük Çocuğu Bakkal Taciz Etti İddiası
Sinop'ta Küçük Çocuğu Bakkal Taciz Etti İddiası Gündem Detay

Sinop'ta bir öğretmen tarafından farkedilen olay herkesi hayrete düşürdü. Edinilen bilgiye göre bir öğretmene küçük kız, tacize uğradığını söyledi. Bunun üzerine iddiaların odağındaki şahıs gözaltına alındı.

Sinop'ta bir öğretmen tarafından farkedilen olay herkesi hayrete düşürdü. Bir öğretmene küçük kızın tacize uğradığını söylemesi üzerine iddiaların odağındaki şahıs gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre olay Sinop'un Dikmen ilçesindeki meydana geldi. Bir okulda rehber öğğretmeni olarak göreve yeni başlayan ismi verilmeyen öğretmen, öğrencilerle bir araya gelerek kendilerine uygun bir dille taciz konusunda uyarılarda bulundu. Yaşanabilecek böyle durumlarda olayları öğretmenlerine veya ailesine söylelmeleri gerektiğini belirtince küçük bir kız öğretmenine itirafta bulundu.

"BAKKAL BENİM..."

Rehber öğretmeninin anlattıklarından sonra yanına giden küçük kız öğrenci  "Geçen sene Bakkal İ.A benim kalçamı elledi" demesi üzerine öğretmen harekete geçti. Öğrenciyi de alarak Emniyet Müdürlüğüne giden öğretmen, öğrencisinin aynı olayı polislere de anlatmasını istedi. Yaşanan bu olay üzerine şikayet açıldı ve iddiaların hedefindeki bakkal İ.A. savcılık emri ile gözaltına alındı. 

Gerze Gündem Haber'de çıkan habere göre savcılık emriyle gözaltına alınan şahıs ifadesinde olayı hatırlamadığını söyledi. İfade verirken rahatsızlanan şahıs hastaneye kaldırıldıktan sonra tedavisinin bitmesi üzerine tekrar gözaltına alındı.

Haberde iddiaların hedefindeki şahsın bir dönem Ak Parti İlçe Başkanlığı ve İl Genel Meclis üyeliği yapan İ.A isimli şahsın oğlu yaptığı açıklamada "Bunlar düşmanlarımızın uydurduğu yalanlardır" dedi.

 

Taciz Dikmen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Türkiye – ABD Açıklamaları Doların Düşmesine Sebep Oldu!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!
Yerli Otomobil 3 Farklı Modelde Üretilecek!